Встановлення автосигналізації
Запишіться онлайн
Наші переваги
Оригінальні
запчастини
Досвідчені
фахівці
Гарантія на
всі роботи
Оперативність,
терміни
Будь-яка форма
оплати
Комфортні умови
для замовника

Встановлення автосигналізації

Щоб не зіткнутися з неприємною ситуацією - викраденням або зломом машини, краще відразу після покупки встановити сигналізацію на автомобіль. Кожна модель автосигналізації забезпечує основні охоронні властивості. Визначитися з потрібною версією захисту на машину допоможуть фахівці Тойота Центр Київ «Автосаміт», просто замовте у нас безкоштовну консультацію.

Види сигналізації

Крім протиугінних якостей, автомобільна сигналізація оповіщає власника про позаштатні ситуації, виконує автозапуск машини, відстежує місце розташування автомобіля, записує його маршрут (при наявності модуля GPS), дає оцінку «безпеки» водіння, діагностує стан машини.

Сигналізації поділяються на 3 види:

  1. З одностороннім зв'язком, коли сигнал передається від брелока до авто.
  2. З 2-стороннім зв'язком, де додатково надається інформація про зміну стану транспорту на брелок.
  3. Супутникова. Можна керувати авто за допомогою смартфона і іншого девайса, які мають доступ до глобальних мереж.

При установці автосигналізації важливо уточнити радіус системи оповіщення, стійкість і надійність до зломів. Велике значення має інтерфейс, який повинен бути зручним у використанні.

Як проводиться заміна сигналізації

Установка сигналізації на Тойоту передбачає втручання в електросистему автомобіля. До блоку сигналізації потрібно підключити дроти від поворотів, кінцевиків дверей і капота, ручного гальма, панелі приладів і центрального замка. Зазвичай на все це потрібен один день, якщо планується монтаж сигналізації з автозапуском і іншими опціями, то на роботу піде 2-3 дні.

Чому клієнти вибирають СТО Тойота Центр Київ «Автосаміт»

Водії вибирають встановлення сигналізації на авто в Києві у офіційного дилера з трьох причин - краще ніхто не зробить, зберігається гарантія на машину, вся робота і покупка сигналізації проходять в одному місці.

Переваги СТО Тойота Центр Київ «Автосаміт»:

  • Мігімальні терміни встановлення сигналізації;
  • Обслуговування різних моделей Тойота та автівок інших виробників;
  • Великий досвід в установці автосигналізації різного ступеня складності;
  • Використання спеціального обладнання

Наші фахівці оперативно і якісно виконають установку сигналізації будь-якої складності «під ключ». Ви в будь-який момент зможете під'їхати до нас на безкоштовну діагностику або ремонт, якщо в цьому виникне необхідність.

Якщо не знаєте, як вибрати сигналізацію, то залиште нам номер телефону на сайті, та ми самі зателефонуємо, підкажемо яку систему краще поставити на вашу автівку.

Також Вас можуть зацікавити
Як до нас дістатися?