Технічне обслуговування

Регулярне проведення кваліфікованого технічного обслуговування дозволить постійно підтримувати такі якості, як працездатність, безпеку і надійність, закладені конструкторами в належить Вам автомобіль Toyota. Це також допоможе Вам максимально зберегти кошти, інвестовані Вами в автомобіль.

ЗАПИС ДЕТАЛЬНІШЕ

Кузовний ремонт

Кузовний ремонт Toyota - це повний комплекс послуг по ремонту кузова, збереження надійності автомобіля, гарантія на механічні деталі, лакофарбове і антикорозійне покриття. Серйозна робота, що вимагає високої кваліфікації співробітників, спеціального обладнання і особливої уваги до кожної деталі.

ЗАПИС ДЕТАЛЬНІШЕ

Фарбування

Фарбування автомобіля - захід спрямований на відновлення зовнішнього вигляду автотранспортного засобу після дорожньо-транспортної пригоди в разі утворення відколів або тріщин на кузові. Можлива також фарбування авто через повну зміни кольору.

В процесі робіт використовується фарба фірми STANDOX і GLASURIT на водній основі, мають мають високу якість і є екологічно чистими.

ЗАПИС ДЕТАЛЬНІШЕ

Дiагностика

Ваша безпека під час їзди безпосередньо залежить від справної роботи автомобіля. Крім безпеки, авто звичайно ж ще й відповідає за Ваше комфортне переміщення. Щоденна експлуатація автомобіля призводить до поступового зносу деталей. У зв'язку з цим можуть з'явитися сторонні стуки, люфти в рухливих з'єднаннях, скрипи.

Діагностика автомобіля дозволить швидко визначити всі несправності і деталі, які необхідно замінити, а також запобігти дорогий ремонт автомобіля.

 

ЗАПИС ДЕТАЛЬНІШЕ

Мийка

Ми пропонуємо повний спектр послуг з миття авто, починаючи від миття і чищення коліс, закінчуючи комплексної хімчисткою салону, оновленням деталей з хрому і передпродажною підготовкою автомобіля. У процесі виконання робіт ми використовуємо тільки сертифіковані миючі засоби світових виробників автохімії. Індивідуальний підхід до кожного автомобілю, ми враховуємо всі побажання власника авто.

ЗАПИС ДЕТАЛЬНІШЕ

Карти технiчного обслуговування