UA
RU
Замовити дзвінок
Технічне обслуговування

Технічне обслуговування

Регулярне проведення кваліфікованого технічного обслуговування дозволить постійно підтримувати такі якості, як працездатність, безпеку і надійність, закладені конструкторами в належить Вам автомобіль Toyota. Це також допоможе Вам максимально зберегти кошти, інвестовані Вами в автомобіль.

ЗАПИС ДЕТАЛЬНІШЕ
Шиномонтаж

Шиномонтаж

Шиномонтаж, балансування та зберігання шин. Якісний сервіс від досвідчених спеціалістів

  • Шиномонтаж та балансування 4 коліс до R16 та R16 включно від 1092 грн*
  • Шиномонтаж та балансування 4 коліс R17, R18, R19 від 1638 грн**

ЗАПИС ДЕТАЛЬНІШЕ
Шинний готель

Шинний готель

Скористайтеся послугою «Зберігання шин» в Тойота Центр Київ «Автосаміт» і це дозволить Вам збільшити термін служби Ваших шин або коліс в зборі і уникнути їх передчасного зношування.

Ознайомтеся з основними правилами, яких необхідно дотримуватися при зберіганні шин.

ЗАПИС ДЕТАЛЬНІШЕ
Кузовний ремонт

Кузовний ремонт

Кузовний ремонт Toyota - це повний комплекс послуг по ремонту кузова, збереження надійності автомобіля, гарантія на механічні деталі, лакофарбове і антикорозійне покриття. Серйозна робота, що вимагає високої кваліфікації співробітників, спеціального обладнання і особливої уваги до кожної деталі.

ЗАПИС ДЕТАЛЬНІШЕ
Фарбування

Фарбування

Фарбування автомобіля - захід спрямований на відновлення зовнішнього вигляду автотранспортного засобу після дорожньо-транспортної пригоди в разі утворення відколів або тріщин на кузові. Можлива також фарбування авто через повну зміни кольору.

В процесі робіт використовується фарба фірми STANDOX і GLASURIT на водній основі, мають мають високу якість і є екологічно чистими.

ЗАПИС ДЕТАЛЬНІШЕ
Мийка

Мийка

Ми пропонуємо повний спектр послуг з миття авто, починаючи від миття і чищення коліс, закінчуючи комплексної хімчисткою салону, оновленням деталей з хрому і передпродажною підготовкою автомобіля. У процесі виконання робіт ми використовуємо тільки сертифіковані миючі засоби світових виробників автохімії. Індивідуальний підхід до кожного автомобілю, ми враховуємо всі побажання власника авто.

ЗАПИС ДЕТАЛЬНІШЕ
Експрес сервіс (TO)

Експрес сервіс (TO)

«Експрес-Сервіс» - це прискорене технічне обслуговування всього за 60 хвилин (замість 3 годин), при цьому у відповідності з усіма стандартами якості і не дорожче звичайного ТО!

Процедура «Експрес Сервіс» полягає в одночасному обслуговуванні вашого автомобіля двома механіками, що діють за оптимальною технологічному ланцюжку, роблячи весь процес сервісу більш ефективним. Поєднання сучасного діагностичного та ремонтного обладнання з ефективною роботою механіків, дозволяє прискорити весь цикл операцій і значно скоротити час обслуговування, зберігаючи високі стандарти якості Тойота.

ЗАПИС ДЕТАЛЬНІШЕ
Дiагностика

Дiагностика

Ваша безпека під час їзди безпосередньо залежить від справної роботи автомобіля. Крім безпеки, авто звичайно ж ще й відповідає за Ваше комфортне переміщення. Щоденна експлуатація автомобіля призводить до поступового зносу деталей. У зв'язку з цим можуть з'явитися сторонні стуки, люфти в рухливих з'єднаннях, скрипи.

Діагностика автомобіля дозволить швидко визначити всі несправності і деталі, які необхідно замінити, а також запобігти дорогий ремонт автомобіля.

 

ЗАПИС ДЕТАЛЬНІШЕ