Технічне обслуговування

Регулярне проведення кваліфікованого технічного обслуговування дозволить постійно підтримувати такі якості, як працездатність, безпеку і надійність, закладені конструкторами в належить Вам автомобіль Toyota. Це також допоможе Вам максимально зберегти кошти, інвестовані Вами в автомобіль.

ЗАПИС ДЕТАЛЬНІШЕ

Експрес сервіс (TO)

«Експрес-Сервіс» - це прискорене технічне обслуговування всього за 60 хвилин (замість 3 годин), при цьому у відповідності з усіма стандартами якості і не дорожче звичайного ТО!

Процедура «Експрес Сервіс» полягає в одночасному обслуговуванні вашого автомобіля двома механіками, що діють за оптимальною технологічному ланцюжку, роблячи весь процес сервісу більш ефективним. Поєднання сучасного діагностичного та ремонтного обладнання з ефективною роботою механіків, дозволяє прискорити весь цикл операцій і значно скоротити час обслуговування, зберігаючи високі стандарти якості Тойота.

ЗАПИС ДЕТАЛЬНІШЕ

Шиномонтаж

Шиномонтаж, балансування та зберігання шин. Якісний сервіс від досвідчених спеціалістів

  • Шиномонтаж та балансування 4 коліс (до R16 включно) від 1092 грн *
  • Шиномонтаж та балансування 4 коліс (R17 і R18) від 1404 грн *
  • Шиномонтаж та балансування 4 коліс (від R19 і вище) від 1638 грн *

ЗАПИС ДЕТАЛЬНІШЕ

Шинний готель

Скористайтеся послугою «Зберігання шин» в Тойота Центр Київ «Автосаміт» і це дозволить Вам збільшити термін служби Ваших шин або коліс в зборі і уникнути їх передчасного зношування.

Ознайомтеся з основними правилами, яких необхідно дотримуватися при зберіганні шин.

ЗАПИС ДЕТАЛЬНІШЕ

Кузовний ремонт

Кузовний ремонт Toyota - це повний комплекс послуг по ремонту кузова, збереження надійності автомобіля, гарантія на механічні деталі, лакофарбове і антикорозійне покриття. Серйозна робота, що вимагає високої кваліфікації співробітників, спеціального обладнання і особливої уваги до кожної деталі.

ЗАПИС ДЕТАЛЬНІШЕ

Фарбування

Фарбування автомобіля - захід спрямований на відновлення зовнішнього вигляду автотранспортного засобу після дорожньо-транспортної пригоди в разі утворення відколів або тріщин на кузові. Можлива також фарбування авто через повну зміни кольору.

В процесі робіт використовується фарба фірми STANDOX і GLASURIT на водній основі, мають мають високу якість і є екологічно чистими.

ЗАПИС ДЕТАЛЬНІШЕ

Дiагностика

Ваша безпека під час їзди безпосередньо залежить від справної роботи автомобіля. Крім безпеки, авто звичайно ж ще й відповідає за Ваше комфортне переміщення. Щоденна експлуатація автомобіля призводить до поступового зносу деталей. У зв'язку з цим можуть з'явитися сторонні стуки, люфти в рухливих з'єднаннях, скрипи.

Діагностика автомобіля дозволить швидко визначити всі несправності і деталі, які необхідно замінити, а також запобігти дорогий ремонт автомобіля.

 

ЗАПИС ДЕТАЛЬНІШЕ

Мийка

Ми пропонуємо повний спектр послуг з миття авто, починаючи від миття і чищення коліс, закінчуючи комплексної хімчисткою салону, оновленням деталей з хрому і передпродажною підготовкою автомобіля. У процесі виконання робіт ми використовуємо тільки сертифіковані миючі засоби світових виробників автохімії. Індивідуальний підхід до кожного автомобілю, ми враховуємо всі побажання власника авто.

ЗАПИС ДЕТАЛЬНІШЕ

Карти технiчного обслуговування