UA
RU
Замовити дзвінок

ТВОЯ
НАСТУПНА TOYOTA

Самозарядні
бензиново-електричні
гібриди Toyota

ТВОЯ
НАСТУПНА TOYOTA

Що таке гібрид?

Toyota – флагман гібридної технології, що реалізовує принцип спільного використання двигуна внутрішнього згоряння (ДВЗ) та високовольтної батареї.

Не потребує електромережі

На відміну від повністю електричних автомобілів, гібрид завжди готовий до руху, адже батарея заряджається автоматично.

Простота управління

Вмикається, коли є потреба: залежно від умов гібридна система автоматично керує електромотором чи бензиновим двигуном. Лінійне прискорення автомобіля завдяки гібридній безступеневій трансмісії з електронним керуванням.

Економічність у місті

Гібридні автомобілі дають змогу заощаджувати на пальному завдяки економічності, особливо в умовах інтенсивного руху містом, заторів.

Переваги гібридної системи

img1 hybrid__benefits

Динамічність

Швидке реагування трансмісії
Миттєве прискорення
Рух без затримок

img2 hybrid__benefits

Екологічність

Використання гібридних автомобілів дозволяє мінімізувати викиди вуглекислого газу в атмосферу

img3 hybrid__benefits

Безшумне
водіння

Рух на електротязі забезпечує безшумний рух у міських умовах.

img3 hybrid__benefits

Ефективність
на трасі

Працюючий за циклом Аткінсона бензиновий двигун внутрішнього згоряння та гібридна система дозволяють рухатися по трасі більш ефективно, аніж прості бензинові ДВЗ, що працюють за циклом Отто.

img4 hybrid__benefits

Дізнайтесь більше про те, як працюють гібриди Toyota

Завантажити буклет Онлайн консультація

Чому саме гібридний автомобіль?

Toyota має 25-річний досвід інновацій у галузі гібридних електромобілів. Гібриди Toyota долають прірву між автомобілями з двигунами внутрішнього згоряння та суто електричними автомобілями

Toyota вже понад 23 роки радикально змінює ринок гібридних автомобілів, постійно впроваджуючи інновації. Інноваційність є частиною нашої ДНК, саме тому нашими провідними гібридами користуються понад 15 мільйонів водіїв у всьому світі.

Зменшення викидів CO2 у всій Європі

Місія Toyota — вийти за межі нульового рівня викидів. Наші виробничі потужності гібридів у Франції встановлюють глобальні стандарти екологічно ефективного виробництва, від скорочення використання природних ресурсів і до співпраці з місцевими спільнотами для захисту навколишнього середовища. Локально виробляючи гібриди, ми можемо ще більше знизити вплив на довкілля, усуваючи потребу в транспортуванні на великі відстані. Це допомагає зменшити загальний вуглецевий слід наших автомобілів підтримуючи наше зобов’язання щодо скорочення викидів на кожному етапі життєвого циклу автомобіля. За минулі роки наші гібриди заощадили понад 118 мільйонів тонн CO2 порівняно з викидами еквівалентних автомобілів із бензиновим двигуном.

МОДЕЛЬНИЙ РЯД ГІБРИДІВ TOYOTA

Від компактних міських хетчбеків як Toyota Yaris до повнорозмірного кросовера Highlander. У модельному ряді гібридних автомобілів Toyota, кожен може знайти модель, яка задовольняє найвибагливіші потреби.

Планета Земля

Toyota відзначає 25 років гібридних технологій

Ось уже чверть століття Toyota створює технології мобільності завтрашнього дня. А почалося все 10 грудня 1997 року, коли стартував випуск першого в світі серійного гібридного автомобіля Toyota Prius. Ця модель, назва якої у перекладі з латинської означає «той, що попереду», змінила правила гри на світовому автомобільному ринку та стала взірцем для наслідування.

Через 25 років після виходу в світ першого фірмового гібрида Toyota залишається новатором у розробці гібридних технологій і беззаперечним лідером продажів у Європі та в усьому світі.

Протягом цього часу Toyota не зупинялася на досягнутому. Компанія створила спортивну гібридну систему для гоночних автомобілів і значно розвинула модельний ряд електрифікованих автомобілів.

Окрім Prius, самозарядні бензиново-електричні гібридні силові агрегати доступні і в Україні на культових моделях бренду:  Toyota Yaris , Toyota Yaris Cross, Toyota Corolla, Toyota Camry, Toyota C-HR, Toyota RAV4, Toyota Highlander. До того, популярний міський кросовер RAV4 нині постачається з Плаг-ін гібридною силовою установкою, тобто його можна підзаряджати від звичайної розетки.

Гібридний електричний, Плаг-ін гібридний, на паливних елементах і повністю електричний — сьогодні Toyota має чотири різні електрифіковані силові агрегати. Всі вони покликані зменшити відсоток викидів парникових газів та інших шкідливих речовин, аби допомогти створити кращий світ майбутнього.

25 років тому Toyota розпочала гібридну революцію. А вже сьогодні електрифікована Toyota доступна для кожного.

Часті питання про гібриди

Плавно перемикаючись з використання двигуна на електроенергію і навпаки, гібридні електромобілі використовують два джерела енергії: бензиновий двигун і електродвигун.

Гібриди можуть використовувати електроенергію, аби рушати з місця і навіть їхати зі швидкістю до 50 км/год. Оскільки більшість гібридів Toyota самозаряджаються, то надлишкова потужність двигуна знову заряджає батарею, коли вона розряджається.

Гібриди оснащені новаторською технологією самозаряджання акумуляторів. Вони відомі як «гібридно-електричні» транспортні засоби, тому що мають два джерела енергії. Це означає, що, на відміну від суто електричних транспортних засобів і Плаг-ін гібридів, вам не потрібно підключати їх до мережі, аби зарядити акумулятори.

Новаторська акумуляторна технологія Toyota, що використовується у гібридах, розрахована на весь термін служби автомобіля. В принципі, деякі механічні елементи, такі як зчеплення, альтернатор і стартер, повністю видаляються, що ще більше знижує ризик непередбачених витрат у майбутньому. Ба більше, на всі компоненти гібридного автомобіля, включно з гібридним акумулятором, поширюється гарантія Toyota на 5 років або 100 000 км*. *Що настане швидше.

Існують три типи гібридних електромобілів: м'які гібридні автомобілі, повні гібриди і Плаг-ін гібриди. Автомобілі з м’яким гібридом використовують електродвигуни лише для підтримки двигуна під час прискорення та руху, оскільки електродвигун не може забезпечити живлення автомобіля самостійно. Сидячи за кермом повного або самозарядного гібрида Toyota, ви можете насолоджуватися пересуванням у повністю електричному режимі у майже 80% ваших поїздок містом та під час їзди на крейсерській швидкості до 50 км/год. Плаг-ін гібриди працюють так само, як і гібриди, проте мають акумулятор більшої ємності для підвищеної електричної продуктивності.

Вартість технічного обслуговування гібридної моделі співвідносна з вартістю аналогічної бензинової версії, а на деяких етапах таке обслуговування може бути навіть дешевшим завдяки конструктивним особливостям системи Hybrid.

Керувати гібридом так само просто, як і звичайним автомобілем. Усі елементи гібридної системи працюють без участі водія: від заряджання високовольтної батареї – до перемикання між бензиновим двигуном та електромотором у процесі руху.

Гібриди Toyota обладнані багаторівневою автоматичною системою захисту, що надійно оберігає від ураження електричним струмом.

Гібридна технологія більш прогресивна та відповідає сучасним екологічним нормам, які постійно стають все більш вимогливими. Окрім того,гібридні автомобілі дозволяють заощаджувати на пальному завдяки економічності, особливо в умовах інтенсивного руху містом та заторів.

Нове покоління гібридної системи, яка використовується на нових моделях гібридів Toyota, стало швидшим, потужнішим, більш тихим, економічнішим та має модернізовану більш компактну HV-батарею

Завдяки керуючому електромотору, гібрид здатен легко запускатися за дуже низьких температур, що можуть виявитися не по силах багатьом автомобілям з класичними системами внутрішнього згоряння.

Батарея надзвичайно надійна, при нормальній регулярній експлуатації її робота розрахована на весь термін користування автомобілем. Oфіційна гарантія на батарею – 5 років, або 100 тисяч км пробігу. *Детальні умови гарантії зазначені у сервісній книжці "Сервіс та гарантія"

Гібриди Toyota протягом багатьох років демонструють стабільні показники надійності, регулярно займаючи провідні місця у відповідних рейтингах як у США, так і в країнах Європейського Союзу.

Гібриди вдало поєднують переваги автомобілів з ДВЗ та електромобілів, що створює надзвичайний попит у клієнтів по всьому світі.

Вибір між гібридним автомобілем та електромобілем залежить від кількох ключових факторів:

1. Дальність поїздки та доступність зарядних станцій: Якщо ви часто здійснюєте тривалі подорожі та у вашому регіоні не так багато зарядних станцій, гібрид може бути зручнішим. Електромобілі ідеально підходять для більш коротких поїздок місцевістю з значною кількістю зарядних станцій.

2. Вартість. Початкова вартість електромобілів зазвичай вища за гібриди, а вартість експлуатації приблизно однакова. Тому покупка гібридного авто може стати більш розумним вибором за обмеженого бюджету.

3. Особисті переваги: Якщо Ви віддаєте перевагу традиційному досвіду водіння, то найкращим вибором буде гібридний автомобіль. Ви не відчуєте особливих відмінностей у досвіді керування в порівнянні з бензиновими або дизельними авто, в той час як електромобіль дає більш унікальні відчуття від поїздки.

Зрештою вибір залежить від ваших особистих потреб, фінансових можливостей та пріоритетів.

В умовах міста гібридні авто, як правило, економічніші за аналогічні авто з дизельним двигуном.

Представляємо наш ТОП найнадійніших і довговічніших гібридних автомобілів Тойота:

  • Toyota Prius.
  • Toyota Highlander Hybrid.
  • Toyota Camry Hybrid.
  • Toyota Corolla Hybrid.
  • Toyota C-HR Hybrid.
  • Toyota RAV4 Hybrid.
  • Toyota YARIS Hybrid.

Кожен автомобіль є унікальним, зверніться за допомогою до наших консультантів і вони з радістю розкажуть Вам про всі особливості кожної моделі.

Гібридний автомобіль дозволить Вам суттєво економити на паливі, а його екологічність у порівнянні з бензиновими та дизельними авто позитивно впливає на навколишнє середовище. Додатковою перевагою гібридних автомобілів є значний запас ходу.