UA
RU
Замовити дзвінок
Програма лояльності

Про програму

Програма лояльності «Drive2U», учасником якої можна стати отримавши картку в Тойота Центр Київ «Автосаміт», дозволяє накопичувати кошти під час обслуговування або ремонту Вашого автомобіля і, в подальшому, отримувати дисконт та різноманітні бонуси.

Незалежно від того, чи перебуває Ваш автомобіль на гарантії чи ні, Ви можете стати учасником програми лояльності «Drive2U» та користуватись всіма бонусами та привілеями, які надає картка.

Звернувшись до Тойота Центр Київ «Автосаміт» та пройшовши обслуговування або ж здійснивши ремонт автомобіля, Ви отримуєте картку та стаєте учасником програми лояльності та можете, вже при наступному звернені, отримати дисконт згідно з умовами, що містяться тут >>

Щоб отримувати знижки та бонуси, що передбачені програмою лояльності, Вам необхідно пред’являти дисконтну карту перед кожним розрахунком за товари чи послуги. В процесі користування карткою на Вашому особовму рахунку буде накопичуватись обсяг коштів, в залежності від якого буде збільшуватись розмір дисконту на обслуговування та запасні частини.

Програма лояльності

Умови користування

Для того, щоб отримати картку учасника програми лояльності "Drive2U" достатньо зробити декілька простих кроків:

Крок 1-ий: завітайте до Тойота Центр Київ «Автосаміт».

Крок 2-ий: придбайте автомобіль або ж здійсніть обслуговування Вашого автомобіля.

Крок 3-ий: заповніть коротку анкету.

Крок 4-ий: отримайте картку з унікальним номером.

Якщо ж Ви учасник програми "CarMan@CarWoman" і маєте картку номіналом 3,5% або ж 7%, то її можна обміняти на картку "Drive2U" відповідного рівня.

Види програм

РАННЯ ПТАШКА

Для зручності клієнтів станція технічного обслуговування працює без вихідних з 8:00 до 21:00. Але, якщо проблема з Вашим автомобілем виникла в інший час, Ви можете залишити свій автомобіль на парковці Тойота Центр Київ «Автосаміт», передавши ключі охоронцеві. Диспетчер відділу сервісу передзвонить Вам вранці (або у зручний для Вас час), фахівці СТО негайно зв'яжуться з Вами і, після необхідних погоджень, приступлять до ремонту Вашого авто. **

** Автомобіль, що знаходиться на території гостьової парковки, не перебуває під охороною до моменту, поки покупець не оформить замовлення-наряд. Охорона не відповідає за стан автомобіля або за погіршення його стану, а також за цінні речі, які в ньому залишені.

Однак, територія гостьової парковки, як і вся територія Тойота Центр Київ «Автосаміт», знаходиться під цілодобовою охороною.

ГАРАНТІЯ НА АВТОМОБІЛІ

На автомобілі марки Toyota, придбані у офіційних дилерів Toyota в Україні, надається гарантія терміном на три роки або на 100 тис. Км пробігу (в залежності від того, що настане раніше). Технічне обслуговування та поточний ремонт автомобілів проводиться тільки на станціях технічного обслуговування (СТО) офіційних дилерів Toyota в Україні.

Умови гарантії

Компанією «Тойота Мотор Європа» (Toyota Motor Europe) Установлюються такі види гарантії для автомобілів марки Toyota, які реалізуються на території України:

Більше інформації

ДОСТАВКА АВТОМОБІЛЯ

Клієнт, який опинився в складній технічної ситуації, в будь-який час доби може викликати технічну допомогу. При цьому оплатити виклик евакуатора можна після закінчення ремонтних робіт на СТО.

При необхідності, евакуювати автомобіль можливо до найближчої дилерської станції. Для виклику технічної допомоги телефонуйте, будь ласка, за телефонами сервісної станції.

Для власників автомобілів Toyota з датою з датою придбання з 01.06.2005 р працює програма Toyota Assistance. Пропонуємо скористатися послугами даної системи по телефону гарячої лінії (044) 494-22-98 (вказано на картці технічної підтримки).