Кузовний ремонт
Від 1800 грн. з ПДВ
Запишіться онлайн
Наші переваги
Оригінальні
запчастини
Досвідчені
фахівці
Гарантія на
всі роботи
Оперативність,
терміни
Будь-яка форма
оплати
Комфортні умови
для замовника

* Кузовний ремонт (рихтування) від досвідчених фахівців: від 1800 грн з ПДВ

Кузовний ремонт - це один з найбільш трудомістких видів ремонту. Від якості роботи зробленого кузовного ремонту залежить зовнішній вигляд автомобіля і його ходові показники.

Сервіс Тойота Центр Київ «Автосаміт» має все необхідне для проведення якісного кузовного ремонту. У сервісі відновлять будь-які пошкодження кузова, - від дрібної вм'ятини до виправлення порушеною геометрії або заміни кузовних деталей.

Фахівці нашого сервісу виконують роботи різної складності, починаючи від рихтування, витяжки, зварювання будь-яких кузовних деталей з точним відтворенням зазорів до заводських величин, до витискування, вибивання і розтяжки з метою надання пошкодженим частинам автомобіля первісного вигляду.

Наш сервіс допоможе Вам вирішити будь-яке завдання, пов'язану з відновленням автомобіля

Кузовний ремонт в Тойота центр Автосаміт

Кузовний ремонт автомобіля є досить складним технологічним процесом, який варто довіряти тільки професійним майстрам. Центр Тойота виконує роботи такого типу, використовуючи спеціальні інструменти і сучасне обладнання. Ми готові виконати ремонт кузова будь-якої складності. Наша компанія обслуговує авто будь-яких марок та моделей, пропонуючи доступні і комплексні рішення для відновлення кузовних елементів.

Необхідність ремонту кузова

Кузовний ремонт авто виконується для усунення присутніх ушкоджень, а також повного відновлення початкового зовнішнього вигляду. Виходячи з характеру і ступеня пошкоджень операції можуть проводитися за різними технологіями. У конкретному випадку можна обмежитися лише витягуванням вм'ятини за допомогою спеціальної техніки чи заварювання невеликої тріщини на пластиковому бампері. В інших ситуаціях може знадобитися скрупульозне рихтування, правління на стапелі, зварювання і повне фарбування кузову.

Ремонт кузову транспортного засобу може бути:

 • локальним. Мається на увазі відновлення окремого елементу;
 • безфарбовним. Застосовуються спеціалізовані інструменти та спеціальне обладнання. Не вимагає фарбування пошкоджених деталей;
 • комплексним. Є найбільш складним типом ремонту. Передбачає повне відновлення геометрії і зовнішнього вигляду кузовних деталей.

Етапи проведення ремонту

Комплексні кузовні роботи передбачають виконання наступних етапів:

 • попереднього огляду кузову, оцінювання ступеня пошкоджень;
 • визначення методики операцій;
 • витягування кузову на спеціальному обладнанні (при наявності порушень геометрії);
 • виконання рихтувальних, зварювальних, слюсарних робіт;
 • проведення зачистки, грунтовки, нанесення лакофарбового покриття;
 • сушіння, полірування і монтажу навісних деталей.

Вартість кузовних робіт

Ми зможемо швидко провести відновлення авто після ДТП. Кінцева вартість послуг буде залежати від ступеню пошкоджень, ціни використовуваних матеріалів і переліку робіт, що проводяться. Звісно, що усунення більш легких пошкоджень буде коштує дешевше, ніж аналогічна робота, що проводиться з важкими "каліцтвами" кузова. Більш точні ціни на ремонт питайте у наших фахівців по телефону (044) 537-54-53 або по приїзду на СТО.

Переваги кузовних робіт в центрі Тойота

Звертаючись в наш сервіс, кожен автовласник може розраховувати на максимально якісний результат проведення робіт. Серед головних переваг центру Тойота можна виділити:

 • мінімальні терміни виконання операцій,
 • точний підбір кольору кузовних елементів,
 • застосування спеціалізованого обладнання,
 • великий досвід виконання ремонтних робіт,
 • обслуговування автомобілів різних виробників!!!

Записатися

Також Вас можуть зацікавити
Як до нас дістатися?