Шинний готель
Від 40 грн./місяць (за колесо)
Запишіться онлайн
Наші переваги
Оригінальні
запчастини
Досвідчені
фахівці
Гарантія на
всі роботи
Оперативність,
терміни
Будь-яка форма
оплати
Комфортні умови
для замовника

Скористайтеся послугою «Зберігання шин» в Тойота Центр Київ «Автосаміт» і це дозволить Вам збільшити термін служби Ваших шин або коліс в зборі і уникнути їх передчасного зношування.

Ознайомтеся з основними правилами, яких необхідно дотримуватися при зберіганні шин.

Температура

При зберіганні шин допускається коливання температур від 0 ° C до +25 ° C. Якщо даний температурний відрізок не дотримується, властивості гуми можуть змінитися, що неминуче відіб'ється на функціональних характеристиках шин. При цьому ідеальною температурою зберігання є +5 ° C.

Вологість

У приміщенні слід уникати високої вологості і появи конденсату, це може зіпсувати гуму. Рекомендований рівень відносної вологості від 50 до 80%. Не рекомендується зберігати шини ближче 1 м від опалювальних приладів, наприклад, батарей або електрогенераторів, тому що це може висушити гуму і порушити її робочі властивості.

Положення при сезонному зберіганні шин

Шини без дисків рекомендується зберігати без впливу зовнішніх навантажень, у вертикальному положенні, повертаючи кожен місяць, щоб уникнути деформації.

Освітлення і провітрювання приміщень

Шини потрібно зберігати в захищеному від сонячних променів приміщенні, уникаючи присутності озону, так як він руйнівно діє на гуму. На складах для зберігання шин категорично забороняється утримувати обладнання, що виділяє озон, наприклад, флуоресцентні або ртутні лампи, високовольтне електрообладнання та ін. Забороняється провітрювати приміщення протягом 2-3 годин після грози, так як в повітрі міститься велика кількість озону.

Зовнішні фактори

Перед відправкою шин на зберігання необхідно переконатися, що вони не містять на своїй поверхні ніяких мастил і бруду. Це може значно погіршити стан шин під час зберігання. Шини повинні бути захищені від впливу будь-яких розчинників, мінеральних масел і мастил, нафтопродуктів, кислот і лугів, включаючи короткостроковий вплив. Також шини не повинні стикатися з міддю і іншими корозійні речовини. Необхідно перевірити, чи немає в приміщенні для зберігання шин гострих колючих, ріжучих предметів, які можуть пошкодити гуму.

Положення при сезонному зберіганні коліс в зборі

Колеса в зборі (шини + диски) рекомендується зберігати в стосі або підвішувати за диск. Тиск в шинах при цьому рекомендується знизити наполовину.

Записатися

Також Вас можуть зацікавити
Як до нас дістатися?