Новини
В Україні розпочалися прем’єрні тест-драйви Toyota Corolla

Починаючи з 16 березня, 2019 року в офіційній дилерській мережі Тойота Центр Київ "Автосаміт" на Харківському шосе, 179 розпочалися прем’єрні тест-драйви нового автомобіля Toyota Corolla 12-го покоління.

Читати далі
ТЕСТ ДРАЙВ НОВОГО TOYOTA RAV4

Запрошуємо на тест-драйв Toyota RAV4 п’ятого покоління. Нові кросовери вже в Україні.

Читати далі
Сьомий національний конкурс малюнка "Автомобіль твоєї мрії"

Друзі, раді повідомити, що з 16 листопада 2018 по 16 січня 2019 в офіційному дилерському центрі Тойота Центр Київ "Автосаміт" проходить сьомий Національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії -2019». Запрошуємо дітей віком до 15 років взяти участь у конкурсі!

Читати далі
Авто року 2019

«Легковий автомобіль року в Україні 2019» Toyota Camry «Повнорозмірний кросовер» Toyota Land Cruiser Prado

Читати далі
Обирай оригінальне!

Toyota вважає своїм обов’язком забезпечити вашу безпеку на дорозі. Саме тому Toyota рекомендує використовувати тільки оригінальні запасні частини. Оригінальні запасні частини Toyota повністю відповідають кожному автомобілю модельного ряду Toyota і мають високу якість, котру очікують отримати покупці Toyota. Купуючи їх у Тойота Центр Київ "Автосаміт", ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція постачається безпосередньо від виробника.

Читати далі
Ми піклуємось про безпеку ваших дітей - дитячі автокрісла Toyota

Безпека дітей під час поїздок на автомобілі - це необхідність, продиктована сучасним стилем життя. У Тойота Центр Київ "Автосаміт" думають про самих маленьких пасажирів і подбала про наявність дитячих автокрісел, доступних як для продажу, так і для пробних поїздок на автомобілях тест-драйв.

Читати далі
Toyota презентує оригінальну сувенірну продукцію

Лінійка оригінальної сувенірної продукції Toyota, яка стане часткою вашого особливого стилю життя відтепер в Тойота Центр Київ "Автосаміт" на Харківському Шосе 179

Читати далі
TOYOTABOT – новий сервіс від TOYOTA!

Тойота Центр Київ «Автосаміт» з гордістю повідомляє про запуск сервісного чат-боту від Тойота який стане для Вас незамінним помічником.

Читати далі
TOYOTA PROACE: ВЖЕ В САЛОНІ

В офіційній дилерській мережі Тойота Центр Київ "Автосаміт" в Україні вже в наявності нові комерційні автомобілі Proace: пасажирський фургон Proace Verso та вантажний фургон Proace Van.

Читати далі