Новини
TOYOTABOT – новий сервіс від TOYOTA!

Тойота Центр Київ «Автосаміт» з гордістю повідомляє про запуск сервісного чат-боту від Тойота який стане для Вас незамінним помічником.

Читати далі
Toyota презентує оригінальну сувенірну продукцію

Лінійка оригінальної сувенірної продукції Toyota, яка стане часткою вашого особливого стилю життя відтепер в Тойота Центр Київ "Автосаміт" на Харківському Шосе 179

Читати далі
01.02.2018
Запрошуємо українських автолюбителів випробувати гібридний кросовер Toyota RAV4!

Запрошуємо українських автолюбителів випробувати гібридний кросовер Toyota RAV4! В офіційному дилерському центрі Тойота Центр Київ "Автосаміт" для всіх бажаючих вже доступні тестові автомобілі, обладнані спеціальними приладами, які фіксують всі ключові параметри тест-драйву: тривалість і карту маршруту, середню швидкість і частку часу в дорозі, коли використовувався виключно електрорежим (EV ). Ідея тест-драйву Hybrid Drive полягає в тому, щоб на практиці показати ефективність гібридних технологій Toyota, адже результати тестів будуть отримані завдяки участі звичайних водіїв, а не професійних випробувачів в лабораторних умовах. У деяких країнах Європи подібні тест-драйви проводяться з 2014 року * і доводять, що гібриди Toyota можуть проїхати в електрорежімі (EV) більше 50% ** всього маршруту тест-драйву. Це призводить не тільки до зниження рівня викидів, а й до більш ефективних витрат палива. Гібридам Toyota не потрібна підзарядка від електромережі, так як високовольтна батарея гібридної системи заряджається автоматично під час руху автомобіля. Приходьте і отримуйте новий захоплюючий досвід управління, а також відкрийте основні переваги, які можуть запропонувати гібридні технології. У фіналі тест-драйву водій отримає спеціальний сертифікат, в якому буде зафіксовано його персональний результат. А рейтинг всіх подібних тест-драйвів в Україні буде доступний на сайті www.toyota.ua. Записатися на тест-драйв можна через форму на сайті http://toyota.com.ua/test-drive, по телефону 0445375454, 0675500929 або під час візиту в дилерський центр на Харківському шосе, 179! Бензин або електрику? Ми пропонуємо свою відповідь на це актуальне питання - гібриди Toyota! Загальні середні показники ** гібридних тест-драйвів в деяких європейських країнах: Німеччина - 57% на електроенергії, Італія - 56%, Франція - 54%. * Вперше гібридний тест-драйв із залученням Driveco був організований Toyota Auto Finland http://www.driveco.fi/www/referenssit ** Дані за станом на 01.02.2018 на сайтах: https://www.toyota.de/hybrid/deutschlands-tour-der-wahrheit.json https://www.toyota.it/tecnologia-hybrid/testdrivedellaverita.json https://www.toyota.fr/hybrid-innovation/essais-alternatifs.json Більш детальна інформація про тест-драйви Toyota Hybrid Drive доступна в офіційних дилерських центрах Toyota і на сайті www.toyota.ua. Пробні поїздки (тест-драйви) є частиною процесу продажів і не мають акційного характеру.

Читати далі