Новини
ВІДКРИТО ПРИЙОМ ПОПЕРЕДНІХ ЗАМОВЛЕНЬ НА НОВИЙ TOYOTA RAV4

14 січня 2019 року офіційна дилерська мережа Тойота Центр Київ "Автосаміт" в Україні розпочала прийом замовлень на Toyota RAV4 п’ятого покоління. Нові кросовери очікуються в Україні вже у лютому.

Читати далі
Сьомий національний конкурс малюнка "Автомобіль твоєї мрії"

Друзі, раді повідомити, що з 16 листопада 2018 по 16 січня 2019 в офіційному дилерському центрі Тойота Центр Київ "Автосаміт" проходить сьомий Національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії -2019». Запрошуємо дітей віком до 15 років взяти участь у конкурсі!

Читати далі
TOYOTA PROACE: ВЖЕ В САЛОНІ

В офіційній дилерській мережі Тойота Центр Київ "Автосаміт" в Україні вже в наявності нові комерційні автомобілі Proace: пасажирський фургон Proace Verso та вантажний фургон Proace Van.

Читати далі
Обирай оригінальне!

Toyota вважає своїм обов’язком забезпечити вашу безпеку на дорозі. Саме тому Toyota рекомендує використовувати тільки оригінальні запасні частини. Оригінальні запасні частини Toyota повністю відповідають кожному автомобілю модельного ряду Toyota і мають високу якість, котру очікують отримати покупці Toyota. Купуючи їх у Тойота Центр Київ "Автосаміт", ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція постачається безпосередньо від виробника.

Читати далі
Ми піклуємось про безпеку ваших дітей - дитячі автокрісла Toyota

Безпека дітей під час поїздок на автомобілі - це необхідність, продиктована сучасним стилем життя. У Тойота Центр Київ "Автосаміт" думають про самих маленьких пасажирів і подбала про наявність дитячих автокрісел, доступних як для продажу, так і для пробних поїздок на автомобілях тест-драйв.

Читати далі
Toyota презентує оригінальну сувенірну продукцію

Лінійка оригінальної сувенірної продукції Toyota, яка стане часткою вашого особливого стилю життя відтепер в Тойота Центр Київ "Автосаміт" на Харківському Шосе 179

Читати далі
TOYOTABOT – новий сервіс від TOYOTA!

Тойота Центр Київ «Автосаміт» з гордістю повідомляє про запуск сервісного чат-боту від Тойота який стане для Вас незамінним помічником.

Читати далі
Запрошуємо українських автолюбителів випробувати гібридний кросовер Toyota RAV4!

Запрошуємо українських автолюбителів випробувати гібридний кросовер Toyota RAV4! В офіційному дилерському центрі Тойота Центр Київ "Автосаміт" для всіх бажаючих вже доступні тестові автомобілі, обладнані спеціальними приладами, які фіксують всі ключові параметри тест-драйву: тривалість і карту маршруту, середню швидкість і частку часу в дорозі, коли використовувався виключно електрорежим (EV ). Ідея тест-драйву Hybrid Drive полягає в тому, щоб на практиці показати ефективність гібридних технологій Toyota, адже результати тестів будуть отримані завдяки участі звичайних водіїв, а не професійних випробувачів в лабораторних умовах. У деяких країнах Європи подібні тест-драйви проводяться з 2014 року * і доводять, що гібриди Toyota можуть проїхати в електрорежімі (EV) більше 50% ** всього маршруту тест-драйву. Це призводить не тільки до зниження рівня викидів, а й до більш ефективних витрат палива. Гібридам Toyota не потрібна підзарядка від електромережі, так як високовольтна батарея гібридної системи заряджається автоматично під час руху автомобіля. Приходьте і отримуйте новий захоплюючий досвід управління, а також відкрийте основні переваги, які можуть запропонувати гібридні технології. У фіналі тест-драйву водій отримає спеціальний сертифікат, в якому буде зафіксовано його персональний результат. А рейтинг всіх подібних тест-драйвів в Україні буде доступний на сайті www.toyota.ua. Записатися на тест-драйв можна через форму на сайті http://toyota.com.ua/test-drive, по телефону 0445375454, 0675500929 або під час візиту в дилерський центр на Харківському шосе, 179! Бензин або електрику? Ми пропонуємо свою відповідь на це актуальне питання - гібриди Toyota! Загальні середні показники ** гібридних тест-драйвів в деяких європейських країнах: Німеччина - 57% на електроенергії, Італія - 56%, Франція - 54%. * Вперше гібридний тест-драйв із залученням Driveco був організований Toyota Auto Finland http://www.driveco.fi/www/referenssit ** Дані за станом на 01.02.2018 на сайтах: https://www.toyota.de/hybrid/deutschlands-tour-der-wahrheit.json https://www.toyota.it/tecnologia-hybrid/testdrivedellaverita.json https://www.toyota.fr/hybrid-innovation/essais-alternatifs.json Більш детальна інформація про тест-драйви Toyota Hybrid Drive доступна в офіційних дилерських центрах Toyota і на сайті www.toyota.ua. Пробні поїздки (тест-драйви) є частиною процесу продажів і не мають акційного характеру.

Читати далі