Про нас
Отримай повний захист автомобіля

1992 — Тойота Центр Київ «Автосаміт» є частиною Української Автомобільної Корпорації. Тойота Центр Київ «Автосаміт» має статус TASS (Toyota Authorized Service Station), і більш ніж п'ятнадцятирічний досвід обслуговування та ремонту автомобілів Toyota.

2004— Перше підприємство, якому присвоєно статус офіційного дилера Toyota.

2005— Переможець національного бізнес рейтингу з присвоєнням звання Лідер галузі в основному виді діяльності КВЕД 50.2 «Технічне обслуговування та ремонт автомобілів».

2007— Тойота Центр Київ «Автосаміт» визнано дилерським центром, що надає найвищу якість обслуговування клієнтів в офіційній дилерській мережі компанії ПІІ «Тойота Україна».

2008— Тойота Центр Київ «Автосаміт» визнаний кращим дилерським центром Toyota в Україні (перевага над другим місцем в балах більш ніж в два рази). Компанія нагороджується премією «Toyota Ichiban European Customer Satisfaction Award» - щорічна премія Toyota, яка визначає кращі дилерські центри в Європі.

2008— Переможця національного бізнес рейтингу з присвоєнням звання Лідер галузі в основному виді діяльності КВЕД 50.2 «Технічне обслуговування та ремонт автомобілів».

2009— Тойота Центр Київ «Автосаміт» другий рік поспіль визнаний кращим дилерським центром Toyota в Україні. Компанія нагороджується премією «Toyota Ichiban European Customer Satisfaction Award» - щорічна премія Toyota, яка визначає кращі дилерські центри в Європі.

2009— Колектив Тойота Центр Київ «Автосаміт» нагороджений почесною грамотою «За вагомий внесок у реформування національної економіки, розвиток підприємництва та формування ринкової структури в Україні»

2011— Тойота Центр Київ «Автосаміт» нагороджений сертифікатом TSM «L1». Данний сертифікат надається підприємствам, відповідають високим корпоративним стандартам і вимогам срібного рівня за програмою TSM в області сервісного обслуговування та продажу запасних частин і аксесуарів.

2012— Тойота Центр Київ «Автосаміт» відзначила 20-річчя роботи на українському ринку.

2013— Тойота Центр Киев «Автосаміт» в черговий раз заслужено підтвердив вимоги срібного рівня за програмою TSM у сфері сервісного обслуговування та продажу запасних частин та аксесуарів, сертифікат TSM «L1»

2017— 25-років Тойота Центр Київ «Автосаміт» на українському ринку.

Чим ми кращі?

Основні вимоги до організації: комфортні умови для клієнтів, високий професіоналізм персоналу, просторий та  сучасний шоу-рум, спеціальне обладнання сервісної зони і складу.

Функція автосалону не перебуває виключно у продажу автомобілів. Як сумлінний дилер, ми приймаємо на себе зобов'язання максимально якісно виконувати:

 • ТО і ремонт автомобіля;
 • доставку будь-яких запчастин;
 • обмін старих автомобілів на нові;
 • реалізацію б / у автомобілів.

Тойота Центр Київ «Автосаміт» пропонує для своїх клієнтів максимальний набір послуг:

1. Онлайн-сервіси:

 • провести оцінку в режимі онлайн;
 • попередньо записатися на обслуговування, ремонт або тест-драйв;
 • отримати консультації фахівців.

2. Ремонт, сервісні компанії, а також ТО. При проведенні всіх видів робіт використовуються виключно оригінальні запчастини та технічні рідини, які рекомендує виробник.

4. Строго оригінальні комплектуючі. Заводські деталі доставляються з власного складу або під замовлення.

5. Додаткові послуги, які передбачають:

 • Підготовку автомобіля до нового сезону;
 • Виконання захисного покриття (кузов і скла);
 • Шиномонтаж та сезонне зберігання шин;
 • Оперативне проведення діагностики (КПП, мотора, підвіски).

Будь-який з вищевказаних сервісів ви можете проконтролювати особисто або зв'язавшись з консультантом по вказаними на сайті телефонами.

Наша команда

Весь персонал Дилерського центру пройшов спеціальну підготовку, перша частина якої спрямована на навчання роботі з технікою японського виробництва, а друга - на створення чіткого розуміння основних напрямків політики компанії і правил роботи з клієнтами.

Керівництво Тойота Центр Київ «Автосаміт» з гордістю може сказати, що в автосалоні вдалося створити по-справжньому японську атмосферу доброзичливості і уважного ставлення до кожного з гостей

 

27років

на ринку

150 000 чел.

обслужено

9900 авто

продано

Ми будемо раді проконсультувати вас

Вкажіть ваше Ім’я та номер телефону