Піклуємось про Вашу Toyota, як про свою

Оригінальні мастильні матеріали Toyota: замінюйте вигідно в Тойота Центр Київ "Автосаміт"

Читати далі
Акції
Додаткові аксесуари при покупці Toyota Camry

У період з 1 вересня по 31 жовтня 2019 року, кожен покупець автомобіля Toyota Camry в комплектації Comfort додатково отримує пакет аксесуарів на вибір.

Читати далі
Спеціальна пропозиція на Toyota C-HR

В Тойота Центр Київ "Автосаміт" на Харківському шосе, 179 діє спеціальна пропозиція на Toyota C-HR Купуйте C-HR з вигодою до 32 976 грн

Читати далі
Шиномонтаж за вигідними цінами

Вчасна заміна гуми, являється запорукою безпечності та стійкості автомобіля на дорозі. В Тойота Центр Київ "Автосаміт" діють спеціальні ціни на шиномонтаж.

Читати далі
Заміна масла+діагностика ходової частини за 200 гривень

При заміні масла двигуна і масляного фільтру - перевірка стану ходової частини за акційною ціною - 200 гривень. Окремо послуги не надаються. За умови виконання рекомендацій, виявлених при акційній діагностиці клієнт отримує знижку - 20% на роботи та до 20% на запчастини на протязі двох місяців одноразово.

Читати далі
Недільна знижка

Шановні власники автомобілів TOYOTA Присвятіть недільний день своєму автомобілю в Тойота Центр Київ "Автосаміт" на Харківському шосе, 179.

Читати далі
Знижка при першому візиті на сервіс

Тільки для фізичних осіб - Знижка надається 1 раз при оформленні першого замовлення-наряду в Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шосе 179; - знижка 20% на послуги і 15% запасні частини (на додаткове обладнання та аксесуари у розмірі 5% вартості, але не нижче собівартості додаткового обладнання та аксесуарів).

Читати далі