Піклуємось про Вашу Toyota, як про свою

Оригінальні мастильні матеріали Toyota: замінюйте вигідно в Тойота Центр Київ "Автосаміт"

Читати далі
Акції
Акція на сервіс Тойота

У період з 1 по 29 лютого 2020 року в Тойота Центр Київ "Автосаміт" діють спеціальні ціни на проходження технічного обслуговування та ремонту.

Читати далі
Спеціальні пропозиції на Toyota

З 1 по 29 лютого 2020 року діють спеціальні пропозиції на Toyota 2019 року виробництва.

Читати далі
Спеціальна пропозиція на Toyota Camry

Вигода на всі комплектації Toyota Camry + додатково пакет аксесуарів на вибір для комплектації Premium

Читати далі
Подвійна вигода на Toyota Corolla!

Тільки з 1 по 29 лютого 2020 року, кожен покупець Toyota Corolla отримує подвійну вигоду: придбати авто за спеціальною зниженою ціною та отримати додатково зимову гуму Michelin

Читати далі
Шиномонтаж за вигідними цінами

Вчасна заміна гуми, являється запорукою безпечності та стійкості автомобіля на дорозі. В Тойота Центр Київ "Автосаміт" діють спеціальні ціни на шиномонтаж.

Читати далі
Заміна масла+діагностика ходової частини за 200 гривень

При заміні масла двигуна і масляного фільтру - перевірка стану ходової частини за акційною ціною - 200 гривень. Окремо послуги не надаються. За умови виконання рекомендацій, виявлених при акційній діагностиці клієнт отримує знижку - 20% на роботи та до 20% на запчастини на протязі двох місяців одноразово.

Читати далі
Щасливі дні: неділя та понеділок

Отримайте ДОДАТКОВО -5% на послуги сервісу та запасні частини у неділю та понеділок

Читати далі
Знижка при першому візиті на сервіс

Тільки для фізичних осіб - Знижка надається 1 раз при оформленні першого замовлення-наряду в Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шосе 179; - знижка 20% на послуги і 15% запасні частини (на додаткове обладнання та аксесуари у розмірі 5% вартості, але не нижче собівартості додаткового обладнання та аксесуарів).

Читати далі
Спеціальна пропозиція: при купівлі комплекту гуми або дисків - отримуєте шиномонтаж або 1 рік зберігання гуми за 50 грн.

Спеціальна пропозиція на покупку комплекту гуми або дисків в Тойота Центр Київ "Автосаміт" на Харківському шосе, 179! Шановні клієнти, якщо Ви цінуєте свій час і хочете отримувати максимум послуг за одне відвідування дилерського центру - чекаємо Вас в Тойота Центр Київ "Автосаміт" на Харківському шосе, 179! Спеціальна пропозиція: при купівлі комплекту гуми або дисків - отримуєте шиномонтаж за 50 грн або 1 рік зберігання гуми.

Читати далі