Недільна знижка - 5%

Шановні власники автомобілів TOYOTA

Присвятіть недільний день своєму автомобілю в Тойота Центр Київ "Автосаміт" на Харківському шосе, 179.

 

Читати далі
Акції
Додаткові аксесуари при покупці Toyota Corolla

У період з 15 червня по 30 вересня 2018 року, кожен покупець автомобіля Toyota Corolla додатково отримує пакет аксесуарів на вибір.

Читати далі
Піклуємось про Вашу Toyota, як про свою

Регулярна заміна масла є необхідною умовою для забезпечення якісного функціонування вашого автомобіля.

Читати далі
Високоякісні автомобільні лампи OptiWhite з оптично висвітленого скла

Оригінальні лампи Toyota OptiWhite Ці лампи не просто покращать зовнішній вигляд вашого авто завдяки характерному ефекту білішого світла, а й суттєво сприятимуть видимості для водія в темну пору доби. Тож краще освітлення є фактором більш комфортного та безпечного керування автомобілем.

Читати далі
Шиномонтаж за 50 грн!

Спеціальна пропозиція на покупку комплекту гуми або дисків в Тойота Центр Київ "Автосаміт" на Харківському шосе, 179! Шановні клієнти, якщо Ви цінуєте свій час і хочете отримувати максимум послуг за одне відвідування дилерського центру - чекаємо Вас в Тойота Центр Київ "Автосаміт" на Харківському шосе, 179! Спеціальна пропозиція: при купівлі комплекту гуми або дисків - отримуєте шиномонтаж за 50 грн або 1 рік зберігання гуми.

Читати далі
Знижка при першому візиті на сервіс

Тільки для фізичних осіб - Знижка надається 1 раз при оформленні першого замовлення-наряду в Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шосе 179; - знижка 20% на послуги і 15% запасні частини (на додаткове обладнання та аксесуари у розмірі 5% вартості, але не нижче собівартості додаткового обладнання та аксесуарів).

Читати далі
Вигідні пропозиції на оригінальні щітки склоочисників Toyota

З нагоди початку нового весняного сезону в Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шосе 179 діють вигідні пропозиції на оригінальні щітки склоочисників Toyota.

Читати далі