Мийка

Фахівці мийки автомобілів і двигунів Офіційного дилерського центру Тойота Центр Київ «Автосаміт» - проводять завжди якісну і професійну мийку Вашого автомобіля.

 

Ми пропонуємо повний спектр послуг з миття авто, починаючи від миття і чищення коліс, закінчуючи комплексної хімчисткою салону, оновленням деталей з хрому і передпродажною підготовкою автомобіля. У процесі виконання робіт ми використовуємо тільки сертифіковані миючі засоби світових виробників автохімії. Індивідуальний підхід до кожного автомобілю, ми враховуємо всі побажання власника авто.

 

Спеціально для Вас ми розробили нові послуги:

  • обробка кузова автомобіля твердим воском;

  • захисне покриття салону автомобіля.

 

Обробка кузова автомобіля твердим воском забезпечує швидке видалення залишків води з поверхонь, створює захисну плівку і надає водовідштовхувальні і антистатичні властивості, сильний блиск пофарбованих поверхонь. Віск, проникаючи в мікротріщини і відколи, запобігає потраплянню вологи та реагентів на відкритий метал, ніж зменшує ризик появи корозії, а також дозволяє продовжити ефект "чистого автомобіля".

 

Істотно продовжити життя салону Вашого автомобіля дозволяє нанесення спеціальних складів. Для захисту текстильних (в тому числі велюрових) поверхонь від бруду і рідин, препарат розпилюється на поверхні салону, які потребують захисту, обволікає окремі волокна тканин, проникає в пори нетканих матеріалів і утворює водо- та брудовідштовхуючий шар, що не змінює зовнішнього вигляду оббивки.

Наші фахівці допоможуть Вам вирішити будь-яке завдання, пов'язану з мийкою автомобілів і двигунів, обробкою кузова, чищенням і захистом салону.

Інші новини toyota