UA
RU
Замовити дзвінок
Страхування з TOYOTA

Отримай повний захист автомобіля!

Спеціальні пропозиції для власників автомобілів Toyota, які забезпечать надійний фінансовий захист у будь-якій ситуації і дозволять економити час при оформленні страхових випадків.

ПАТ «СК АРКС» ПАТ «СК АРКС»

ПАТ «СК АРКС»

В офіційній дилерській мережі Toyota діє страхова програма під назвою «Тойота Страхування». Вона спрямована на якісне та оперативне врегулювання збитків при настанні страхових випадків і дозволить вам убезпечити свій автомобіль на вигідних умовах.

Страхування за програмою «Тойота Страхування» здійснює Страхова компанія «ARX»* - лідер ринку страхування в Україні. Страховий продукт доступний для власників автомобілів марки Toyota, придбаних у офіційного дилера. Його метою є забезпечити зручність, якість, швидкість та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

*(ліцензія ДержКомФінПослуг серія АВ № 483293 від 17.09.2009 р).

ТДВ «Експрес страхування» ТДВ «Експрес страхування»

ТДВ «Експрес страхування»

Одним із основних страхових партнерів Тойота Автосаміт є СК «Експрес Страхування»* , що було засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації «УкрАВТО».

Відповідальна та якісна робота колективу «Експрес Страхування» підтверджує право Компанії називатися надійним страховим партнером для автовласників, який вчасно та професійно виконує свої обов’язки по врегулюванню збитків при настанні страхових випадків.

Головний принцип, якого дотримується СК «Експрес Страхування»*  – це добросовісне ставлення до клієнтів та своєчасність виплат. Завдяки моделі прямого врегулювання безпосередньо на СТО, без візиту в офіс, Компанія може гарантувати «експрес-виплати».

* (Ліцензії АВ №429899 від 04.11.2008 р., АВ №594256 від 24.01.2012 р., АВ №429900 від 04.11.2008 р., видані Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України. Номер в Державному реєстрі фінансових установ – 11102251.)

Загальні умови страхування

Власник автомобіля Toyota має можливість укласти договір страхування КАСКО та придбати поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників автомобілів одразу в  автосалоні .

Для того, щоб укласти договір страхування необхідно надати мінімальний комплект документів:

  • громадянський паспорт та ідентифікаційний код
  • посвідчення водія
  • свідоцтво про реєстрацію ТЗ або видаткова накладна

Процедура оформлення приємно здивує вас оперативністю. 

Страхові агенти виконають всі необхідні формальності та зроблять процес оформлення договору максимально швидким і приємним. 

Детальніше про страхові компанії –партнери та страхові продукти можна дізнатися у фахівця зі страхування нашого автосалону.

Наші менеджери

За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу кредитування ТОЙОТА ЦЕНТР КИЇВ АВТОСАМІТ
за номером телефону (044) 537-54-54 або заповніть форму нижче:

Ярослава Марченко
Керівник групи кредитування та страхування
Відправити листа
Альона Унтервальд
Спеціаліст з кредитування та страхування
Відправити листа
Владислав Хітько
Спеціаліст з кредитування та страхування
Відправити листа

Ми будемо раді проконсультувати вас

Вкажіть ваше Ім’я та номер телефону