Технічне обслуговування
Запишіться онлайн
Наші переваги
Оригінальні
запчастини
Досвідчені
фахівці
Гарантія на
всі роботи
Оперативність,
терміни
Будь-яка форма
оплати
Комфортні умови
для замовника

Власників автомобілів Toyota на нашому підприємстві обслуговують фахівці з високим професійним рівнем, які пройшли навчання і атестацію, та мають досвід роботи більше 10 років.

Сервісна станція Тойота Центр Київ «Автосаміт» є найбільшою станцією з обслуговування автомобілів Toyota на території України. Загальний обсяг виробничих площ становить:

  • Цех технічного обслуговування і ремонту - 1270 кв.м.

  • Цех кузовного ремонту і фарбування автомобілів - 890 кв.м.

Оснащеність станції дозволяє виробляти весь комплекс послуг з технічного обслуговування автомобілів - починаючи від миття і чищення салону, закінчуючи особливо складними ремонтами.

Для зручності відвідувачів в сервісному центрі обладнано кафе і кімната відпочинку клієнтів з можливістю перегляду телевізійних і відеопрограм.

При необхідності або за бажанням клієнтів сервісний консультант може проводити власника автомобіля в ремонтну зону, дати технічну консультацію по експлуатації. З метою забезпечення швидкого і якісного технічного обслуговування та проведення ремонту автомобілів Toyota в цехах встановлено сервісне обладнання провідних світових фірм, таких як: MARUMA, ORLANDINI, HOFMANN, стенд розвал-сходження BEISSBART, стенд розттяження кузовів GLOBALJIG, фарбувальна камера METRON. В процесі робіт використовується вісокоякісна та єкологічно чиста фарба фірм STANDOX та GLASURIT на водній основі.

Досвідчені механіки станції якісно проведуть технічне обслуговування Вашого автомобіля. Цех ТО і ремонту включає в себе 20 постів, на яких змонтовані 19 підйомників:

  • 1 підйомник вантажопідйомністю 3,0 тонни;

  • 17 підйомників вантажопідйомністю 3,5 тонни;

  • 1 підйомник вантажопідйомністю 5,0 тонни.

Для здійснення технічного обслуговування і ремонту систем вприскування бензинових двигунів сервісна станція має стенд, який призначений для перевірки і очищення електронно-керованих форсунок кавітаційним методом. Очищення кавітаційним методом якісно чистить форсунки і не робить на них негативного впливу. Перевірці підлягають такі параметри інжекторів:

  1. герметичність;

  2. тиск відкриття механічних форсунок;

  3. продуктивність;

  4. якість розпилення.

На сервісній станції є все необхідне обладнання для діагностики, заправки та ремонту систем кондиціонування повітря, яке робить можливим своєчасне виявлення витоку холодоагенту і швидкий ремонт системи. Для шиномонтажу і балансування коліс використовується сучасне обладнання японської фірми BANZAI.

У Тойота Центр Київ «Автосаміт» досвідченими фахівцями здійснюється високоякісна установка додаткового обладнання та аксесуарів, аудіо систем і всіх видів охоронних і протиугінних комплексів з попередньою консультацією кваліфікованих експертів.

 

Записатися

Також Вас можуть зацікавити
Як до нас дістатися?