UA
RU
Замовити дзвінок
Новинка
Yaris Гібрид
Yaris Гібрид
Ціна від 1 069 220 грн.
Тест-драйв Подивитись

Хетчбеки Тойота з автосалону офіційного дилера в Україні

Тойота Хетчбек укомплектована п'ятидверним кузовом, конструкція якого передбачає об'єднання салону і багажної зони. Таке авто має укорочений задній звис, а також, поперечне розташування двигуна. Це типовий міський автомобіль, компонування якого вважається оптимальним для обмеженого простору з необхідністю високої маневреності.

Цей тип транспортного засобу характеризується такими перевагами:

  1. Компактність. Мінімальний задній звис і невелика загальна довжина робить його оптимальним для великих міських просторів з високою завантаженістю автомобільного потоку. Крім того, така конструкція буде оптимальною для водіїв-початківців.
  2. Багажне відділення. Хетчбеки Toyota, як правило, мають досить великий об'єм вантажного простору, який можна додатково збільшити за рахунок салону. Ще однією перевагою є велика площа задніх дверей, що дозволяє розмістити всередині великогабаритні предмети.
  3. Пасажирський салон. Представлені в нашому автосалоні моделі характеризується високим рівнем комфорту. Залежно від комплектації в них можуть бути встановлені кондиціонери, клімат-контроль, функціональні та розважальні системи.
  4. Економність. Хетчбеки Тойота комплектуються різними типами двигунів, переважно гібридних, які, як і більшість ДВЗ цього виробника, мають високу економічність. Це позитивно позначається на експлуатаційних витратах.
  5. Дизайн. Незважаючи на обмеження, зумовлені конструкцією кузова, хетчбеки Toyota продемонстрували вражаючу гнучкість у дизайні. Розробники створили безліч вдалих концепцій, які багато в чому стали еталонними для різних автомобілів.

Як придбати Тойоту хетчбек у Києві

Купівля Toyota Хетчбек у Тойота Центр Київ "Автосаміт" має низку переваг. У нас ви знайдете моделі хетчбеків у різних комплектаціях і кольорах. Сертифікований сервіс та оригінальні запчастини забезпечать максимальну продуктивність вашого автомобіля. Купуючи авто в офіційного дилера, ви отримуєте гарантію якості, юридичну чистоту угоди та професійну допомогу на всіх етапах купівлі.