UA
RU
Замовити дзвінок
Акція
Land Cruiser
Land Cruiser
Ціна від 3 478 329 грн.
Тест-драйв Подивитись

Позашляховики Тойота в автосалоні "Автосаміт"

Позашляховики брендових виробників давно стали показником статусу. Однак серед різних брендів Toyota посідає особливе місце, адже у своїх моделях їй вдалося об'єднати дизайн, комфорт і функціональність в оптимальному поєднанні. Автомобілі Toyota цього класу мають усі ознаки класичних позашляховиків: незалежна підвіска для кожного колеса, більш жорстка і тверда вісь, передній, задній і проміжний диференціал. Усі ці конструкційні особливості дають змогу автомобілю зберігати хороше зчеплення з дорожнім покриттям або з ґрунтом різного типу. Забезпечувати високу стабільність при подоланні проблемних ділянок навіть з екстремальними кутами нахилу.

З експлуатаційних переваг автомобіля цього класу користувачі виділяють такі:

  1. Велика місткість як салону, так і вантажного відсіку в поєднанні з солідною вантажопідйомністю дає змогу здійснювати далекі подорожі з високим ступенем автономності.
  2. Стійкість до зовнішніх погодних факторів. Моделі позашляховиків Toyota оснащуються потужними системами кондиціонування і клімат-контролю, здатними підтримувати заданий температурний режим за істотних перепадів температур навколишнього середовища.
  3. Безпека. Великі габаритні розміри та маса автомобіля - це додатковий фактор захисту для водія та пасажирів. Крім того, водій такого авто знаходиться набагато вище, порівняно з водіями інших легкових автомобілів, що забезпечує покращений огляд на дорозі.
  4. Комфорт. Виробник реалізував у транспортних засобах цього типу всі системи комфорту та розваг рівня преміум-класу навіть у базових комплектаціях.

Переваги офіційного дилера Toyota в Києві

Купівля позашляховика Toyota в офіційному дилерському центрі Тойота Центр Київ "Автосаміт" має низку значних переваг. Ви можете бути впевнені, що стаєте власником автомобіля, який пройшов усі необхідні перевірки та передпродажну підготовку. Ми є офіційним дилером Toyota, тому даємо гарантію від виробника на всі автомобілі. У Тойота Центр Київ "Автосаміт" позашляховики представлені як у салоні, так і на тест-драйві. Ви зможете знайти модель, яка ідеально відповідає вашим потребам і бюджету.