UA
RU
Замовити дзвінок
Hilux
Hilux
Ціна від 1 536 280 грн.
Тест-драйв Подивитись

Нові пікапи Toyota в автосалоні "Автосаміт"

У багатьох автомобілістів склалася думка, що пікапи - це транспортні засоби вузької спрямованості, призначені для перевезення малогабаритних вантажів. Однак Toyota повністю розвінчав цей міф зі своїм модельним рядом пікапів: Hilux, Tacoma, Tundra.

Переваги пікапів Тойота:

  1. Надійність. Усі пікапи Toyota були розраховані на складні умови експлуатації. Усі елементи, починаючи від ДВЗ і закінчуючи шасі, мають тривалий експлуатаційний ресурс і високий ступінь надійності. Ці транспортні засоби розраховані на перевезення важких вантажів сільською або навіть пересіченою місцевістю та інтенсивний режим експлуатації.
  2. Універсальність. Простора вантажна платформа поєднується з можливостями буксирування. Це дає змогу впоратися з широким спектром завдань. Починаючи з перевезення сільськогосподарської продукції або будівельних матеріалів, закінчуючи виїздом на природу.
  3. Продуктивність. Пікапи Тойота оснащуються кількома типами двигунів і мають різноманітну комплектацію. Клієнт може вибрати модель як з потужнішим бензиновим, так і з більш економним дизельним двигуном. При цьому система управління вирізняється хорошою керованістю, що дає змогу зменшити навантаження водія навіть під час тривалої їзди бездоріжжям.
  4. Дизайн. Трохи агресивний і потужний зовнішній вигляд, характерна впізнавана решітка радіатора створюють неповторний стиль цих автомобілів.
  5. Додаткові функції. При створенні своїх пікапів розробники Toyota використовували інновації не тільки в основних вузлах і агрегатах. Вони також приділили увагу створенню підвищеного комфорту. Пікапи Toyota оснащені безліччю функцій та інформаційно-розважальних систем, що підвищують зручність водіїв і пасажирів.

Тойота пікап у Києві від офіційного дилера

Купуючи пікапи Toyota в офіційного дилера - Тойота Центр Київ "Автосаміт" - це гарантує якість і безпроблемне обслуговування. Ми також забезпечуємо повний юридичний супровід угоди та надаємо нашим клієнтам вигідні кредитні програми, знижки, акції та інші спеціальні пропозиції.