UA
RU
Замовити дзвінок
Corolla
Corolla
Ціна від 939 910 грн.
Тест-драйв Подивитись
Corolla Гібрид
Corolla Гібрид
Ціна від 1 312 400 грн.
Тест-драйв Подивитись
Акція
Camry
Camry
Ціна від 1 178 381 грн.
Тест-драйв Подивитись
Акція
Camry Гібрид
Camry Гібрид
Ціна від 1 434 067 грн.
Тест-драйв Подивитись

Седани Toyota в автосалоні офіційного дилера в Україні

Конструкція седана Тойота передбачає трьох-об'ємне компонування транспортного засобу. Руховий відсік, салон і багажне відділення розташовані в трьох незв'язаних одна з одною, незалежних зонах. Така конструкція забезпечує безліч експлуатаційних і технічних переваг, серед яких варто відзначити таке:

  1. Інноваційна аеродинаміка Toyota виводить автомобілі на новий рівень ефективності, роблячи їх одними з найбільш обтічних у своєму класі. Ретельно продуманий дизайн, оптимізований для мінімізації опору повітря, дає змогу домогтися економії палива.
  2. Підвищується рівень безпеки водія і пасажирів. Під час ДТП двигун і багажне відділення виступають як додатковий захист салону.
  3. Високий рівень комфорту. Салон має компактні розміри, тому набагато краще нагрівається взимку та охолоджується влітку. При цьому економляться енергоресурси на підтримання заданого температурного режиму.
  4. Завдяки відділенню багажника від салону, неприємні запахи і шум від вантажу, що перевозиться, не проникають всередину автомобіля. Навіть якщо габарити вантажу трохи перевищують допустимі, за умови його фіксації у відкритому багажнику, салон не буде переохолоджуватися.
  5. Практично всі моделі седанів Toyota мають особливу аеродинамічну конструкцію, що забезпечує чистоту заднього скла навіть за складних погодних умов.

Де краще купити Toyota Sedan у Києві?

Тойота Центр Київ "Автосаміт" є офіційним дилером Toyota. Звернувшись до нас, покупець отримує можливість вибрати автомобіль з усього виробленого модельного ряду в бажаній комплектації. Клієнти нашого автосалону отримують комплексне обслуговування від сертифікованих фахівців. Такий підхід гарантує належний технічний стан і тривалий період експлуатації транспортного засобу. Автомобіль, що проходить техобслуговування відповідно до регламентів компанії виробника та з використанням оригінальних запчастин, зберігає свою високу вартість на вторинному ринку.

Наш автосалон гарантує законність угоди і коректне оформлення всіх документів. Це повністю виключає ризики, пов'язані з неправильним оформленням кредиту, страховки, гарантії та договору з технічного обслуговування.