UA
RU
Замовити дзвінок
Proace City
Proace City
Ціна від 945 700 грн.
Тест-драйв Подивитись
Proace City Verso
Proace City Verso
Ціна від 1 208 180 грн.
Тест-драйв Подивитись
Proace Verso
Proace Verso
Ціна від 1 933 860 грн.
Тест-драйв Подивитись

Мінівени Тойота в офіційному дилерському центрі Тойота Центр Київ "Автосаміт"

Мінівени Toyota які пропонує наш автосалон, є одними з найбільш практичних серед усіх легкових транспортних засобів. Вони класифікуються як сервісний або багатоцільовий транспорт і зовні мають багато спільного з мікроавтобусом. Багато моделей оснащуються задніми дверима, що забезпечує хорошу місткість багажного відсіку. Салон розрахований на перевезення до дев'яти пасажирів або, залежно від комплектації моделі, великого обсягу вантажів.

Доцільність купівлі мінівена Toyota зумовлена, насамперед, його універсальністю. Моделі мінівенів можуть швидко і легко переналаштовуватися між пасажирським і умовно вантажним режимом, шляхом складання або повного вилучення сидінь, встановлених на напрямних.

Завдяки низькій підлозі мінівени можуть легко модифікуватися в транспортний засіб для людей з обмеженими можливостями.

З інших переваг мінівенів Тойота виробник виділяє такі:

  1. Великий обсяг вантажопасажирського простору, з яким можуть конкурувати тільки особливо великі позашляховики.
  2. Високий рівень комфорту при розміщенні великої кількості пасажирів. Сидіння мінівенів Toyota широкі та зручні. При цьому, вони однакові для всіх пасажирів.
  3. Економічність. ДВЗ, які встановлюються на сучасні моделі мінівенів Toyota, характеризуються невеликим споживанням палива.
  4. Інноваційність. Практично всі сучасні автомобілі Toyota оснащені високо функціональними інформаційно-розважальними центрами.
  5. Стиль. Дизайнери Toyota постійно розробляють нові концепції зовнішнього вигляду мінівенів, поєднуючи при цьому естетичність і високу функціональність.

Мінівени Toyota в Києві - доцільність купівлі в офіційного дилера

Звернувшись до нашого автосалону, ви зможете купити будь-який з наявних у виробництві Toyota мінівенів. Ціни на автомобілі варіюються в широкій межі залежно від комплектації транспортного засобу. У нашому автосалоні забезпечується повний юридичний і фінансовий супровід угоди. Також ми надаємо послуги сервісного технічного обслуговування та гарантійного ремонту.