UA
Замовити дзвінок
Перевірка витривалості на «золото»

Toyota продовжує в рамках проєкту «Витривалість робить тебе легендою» розповідати українцям історії успіху відомих спортсменів, які завдяки своїй наполегливості здобули визнання на міжнародній спортивній арені. Ми вже розповідали про шлях до успіху олімпійського чемпіона зі спортивної гімнастики Олега Верняєва, а сьогодні знайомимось з легкоатлеткою та віце-чемпіонкою світу зі стрибків у висоту Юлією Левченко.

Юлія не одразу обрала саме легку атлетику. Спершу дівчина бачила своє майбутнє у художній гімнастиці. Але вчасно зрозуміла, що їй до душі дещо інше. І знайшла себе в легкій атлетиці, а саме в стрибках у висоту. Як каже сама чемпіонка, стрибки – то наче весела гра, а тому займатися цим видом спорту тільки у задоволення.

Ця дівчина у свої 22 роки вже є срібною призеркою чемпіонату світу, чемпіонкою юнацьких Олімпійських ігор 2014, переможцем європейського чемпіонату та володаркою національного рекорду серед юніорів. І вона не збирається зупинятися на досягнутому, бо переконана, що найважливішим на шляху до успіху є вміння завжди рухатися вперед та вірити у те, що ти робиш.

«Коли ти думаєш, що досяг своєї межі, необхідно проявити волю, щоб продовжувати рухатися далі», - каже Юлія Левченко і додає, що дуже важливо вміти правильно приймати поразки і так само правильно повертатися до праці після гучних перемог.

Ввагому роль у своєму професійному зростанні Юлія Левченко відводить тренерці Ірині Пустовойт. Саме її нестандартний підхід та вміння правильно мотивувати допомогли свого часу спортсменці досягти перших успіхів. Результат - «золото» на літніх Юнацьких Олімпійських іграх у Китаї та на чемпіонаті Європи U-23 цьогоріч.

«Юлія Левченко дуже сильний боєць, здатний боротися до останнього», — розповідає заслужений тренер України з легкої атлетики Ірина Пустовойт. Також вона зазначає, що її завдання як тренера – вчасно зрозуміти, який саме вид спорту може підкоритися тому чи іншому атлету. А тому працювати з Юлією легко, бо вони обоє йдуть до єдиної мети.

Сьогодні Юлія Левченко та Ірина Пустовойт активно готуються до літніх Олімпійських ігор 2020. А Toyota Corolla бажає їм тільки перемог та нових досягнень. І нагадує, що рекламна кампанія триває, а тому попереду ще дві яскраві історії з життя успішних українських спортсменів.

А також нові пропозиції від компанії Toyota, з якими ви завжди можете ознайомитися в нашому автосалоні Тойота Центр Київ «Автосаміт», який є офіційним дилером Toyota.

Також Вас можуть зацікавити