UA
RU
Замовити дзвінок
Українські спортсмени стали обличчям кампанії Toyota Corolla

У новій кампанії Toyota Corolla - таємниця успіху олімпійського чемпіона Олега Верняєва.

«Витривалість робить тебе легендою» - саме під таким гаслом Toyota Corolla відкрила нову рекламну кампанію. Вона покликана не просто розповісти українцям про відомих спортсменів, які зуміли досягти вершин слави завдяки своїй наполегливості, але й розкрити таємниці успіху кожного з них. Аби ще раз наголосити: все у руках кожного з нас.

І першими учасниками кампанії стали улюбленець мільйонів, олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв та його тренер Геннадій Сартинський.

Олег Верняєв - це молодий 26-річний чоловік, який вже сьогодні має у своєму арсеналі не одну медаль, а також десятки тисяч шанувальників не лише в Україні, але й у світі.

Сам Олег переконаний: найважливішою на шляху до перемоги є сила волі. А також підтримка батьків з першого дня тренувань. «Якщо дитина пасує перед труднощами на тренуваннях, не варто поступатися і припиняти заняття», - зазначає олімпійський чемпіон і додає, що допомогти у таких ситуаціях може лише правильна мотивація. Якщо підтримувати віру в перемогу – її обовязково вдасться здобути.

Водночас, спортсмен не заперечує того факту, що іноді буває дуже непросто. У його життєвій історії одним із найважчих став саме минулий рік, коли чоловік переніс дві операції. Але вже через 9 місяців після складних хірургічних втручань Олег Верняєв знову повернувся до тренувань та навіть виступив на світовому чемпіонаті.

Спортсмен та його тренер переконані: успіх кожного – і людини, і компанії – залежить від витривалості та вміння протистояти труднощам. Саме тому, на думку Олега Верняєва, автомобіль Toyota Corolla можна прирівняти до олімпійського чемпіона. Бо він має характер. Витривалість. Здатність завжди займати лідерські позиції. І ніколи не пасувати перед труднощами.

Водночас, Геннадій Сартинський, головний тренер збірної України зі спортивної гімнастики, дуже надіється, що ця кампанія, організована Toyota Corolla, спонукає українців подивитися на своє життя під іншим кутом та знайти у ньому місце для спорту. Бо доля час від часу підкидає кожному з нас непрості іспити, до яких варто бути готовими. А для цього, каже Геннадій Сартинський, потрібно «бути ще більш наполегливими у прагненні до мети та виховувати в собі активну життєву позицію і витривалість».

Toyota Corolla теж закликає кожного українця повірити у свої сили і стати на крок ближчими до своїх задумів. Спробувати себе у новій професії. Підкорити нову вершину. Ближче ознайомитись та купити автомобіль з олімпійським характером Ви можете в нашому автосалоні Тойота Центр Київ «Автосаміт», який є офіційним дилером Toyota. Бо мрії для того і існують, аби їх втілювати у життя.

Також Вас можуть зацікавити