UA
RU
Замовити дзвінок
Виробник повідомляє про продаж понад 10 млн одиниць Toyota Land Cruiser у світі

Компанія Toyota Motor Corporation (Toyota) оголосила, що сукупні глобальні продажі позашляховиків серії Land Cruiser перевищили 10 млн одиниць. За даними Toyota, об’єм продажів станом на 31 серпня 2019 року становив 10 млн одиниць.

Таким чином, Toyota Land Cruiser — один з найбільш продаваних автомобілів компанії3, історія якого розпочалася 1 серпня 1951 року. Саме тобі був випущений позашляховик Toyota Jeep BJ.


Масовий експорт автомобілів Land Cruiser почався з 20-ї серії. Вона була представлена в листопаді 1955-го, через чотири роки після запуску автомобіля першого покоління. Відтоді Toyota продовжує розробляти моделі, які відповідають потребам клієнтів, приділяючи особливу увагу надійності, витривалості та керованості на непрохідних дорогах. Дані якості слугували основою успіху Land Cruiser. Тому ці позашляховики залишаються улюбленим вибором клієнтів у всьому світі.

Toyota Jeep BJ

Toyota Jeep BJ


На початку виробництва Toyota експортувала менш ніж 100 позашляховиків на рік. Зате вже у 1965 році, через 10 років після повномасштабного випуску, ця цифра перевищила 10 000 одиниць на рік. Сьогодні Land Cruiser продається приблизно в 170 країнах і регіонах у всьому світі, а щорічні глобальні продажі, за повідомленням виробника, становлять близько 400 000 одиниць.


Land Cruiser сприяв підвищенню довіри клієнтів до бренда Toyota і став опорою, на якій компанія і побудувала свій експорт. Завдяки надзвичайній надійності та довговічності позашляховики Land Cruiser 40-ї серії у деяких регіонах використовуються і сьогодні, через 50 років після початку виробництва.

Land Cruiser 40-ї серії

Land Cruiser 40-ї серії використовують і сьогодні, через більш ніж 50 років після початку випуску
(на фото: риболовецьке селище в ОАЕ)


Історія Land Cruiser символізує основні принципи Toyota — якість, довговічність і надійність. Позашляховик є вірним компаньйоном для виконання важкої роботи та у повсякденному житті. Автомобіль гарантує безпечну поїздку у будь-якому куточку світу.
В Африці Land Cruiser використовується для надання гуманітарної допомоги. Наприклад, у Бурунді на ньому перевозять у лікарню дітей, інфікованих малярією, а в таборах для біженців в Уганді — транспортують пацієнтів у клініки.

Надання гуманітарної допомоги у Бурунді

Надання гуманітарної допомоги у Бурунді
Фото: Міжнародна медична організація «Лікарі без кордонів» (Médecins Sans Frontières) © Мартіна Бацігалупо (Martina Bacigalupo)


В Австралії Land Cruiser використовують у цинкових і мідних копальнях на глибині близько 1 600 метрів. З його допомогою також випасають худобу на величезних ранчо площею 8 000 квадратних кілометрів.

Транспортування в австралійських шахтах

Транспортування в австралійських шахтах 
Фото: GEOSCOPE © Такеші Намба (Takeshi Namba)


У Коста-Риці, в Центральній Америці, є регіони, де Toyota Land Cruiser використовують для збирання врожаю моркви на висоті 3 500 метрів. На крутих схилах, де навіть людині важко втриматися на ногах. Причина — лише Toyota Land Cruiser може дістатися цієї місцевості.

Збирання врожаю моркви у Коста-Риці

Збирання врожаю моркви у Коста-Риці


Дійсно, у світі є багато регіонів, де важко представити повсякденне життя без Toyota Land Cruiser.


Toyota Land Cruiser активно використовується у всьому світі.

10 млн позашляховиків Toyota Land Cruiser, проданих за останні 68 років, використовувалися на різних типах доріг. Це сприяло вдосконаленню автомобілів Toyota.
Надалі, щоб відповідати та навіть перевершувати очікування клієнтів, розробка Toyota Land Cruiser відбуватиметься з урахуванням того, що позашляховики використовуватимуться в кожному куточку світу. Тому Toyota має намір встановити жорсткіші стандарти та продовжити розробки з метою створення по-справжньому унікального автомобіля.


Огляд серій Land Cruiser; моделі, котрі наразі випускаються, помічені зірочкою*. Бренд Toyota: Великовантажні моделі: Toyota Jeep BJ, серії Land Cruiser 20 Series, 40 Series та 70 Series* Універсали: Серії Land Cruiser 55 Series, 60 Series, 80 Series, 100 Series, 200 Series* Легковантажні моделі: Серії Land Cruiser 70 Series Wagon, 70 Series Prado, 90 Series Prado, 120 Series Prado та 150 Series Prado* Бренд Lexus: LX 450, LX 470 та LX 570*; GX470 та GX 460* 2 Назву позашляховика змінено на «Land Cruiser» у 1954 році. 3 Довідка: модель Crown випущена в 1955 році; Corolla — в 1966 році.


Land Cruiser 40-ї серії використовують і сьогодні, через більш ніж 50 років після початку випуску на фото: риболовецьке селище в ОАЕ)
Збирання врожаю моркви у Коста-Риці


Цей матеріал підготовлено за даними сайту: https://global.toyota. За додатковою інформацією щодо Land Cruiser, включно з цінами на доступний модельний ряд, звертайтеся, будь ласка, до про ціни на автомобілі і їх наявності, звертайтеся за адресою Харківське Шосе 179 або за телефоном

Також Вас можуть зацікавити