UA
RU
Замовити дзвінок
Toyota Proace очікується незабаром

У офіційного дилерського центру Тойота Центр Київ Автосаміт незабаром очікуються продажі комерційного автомобіля Proace: пасажирського фургону Proace Verso та вантажного фургону Proace.

 

Toyota Proace Verso

Саме цей автомобіль створений підкорювати життя. Цей багатофункціональний помічник якнайкраще підійде і для сімейних подорожей, і для власників бізнесу.

Proace Verso буде доступний у двох довжинах кузова (4 959 мм та 5 309 мм). Залежно від обраної модифікації, у салоні автомобіля можливе розміщення 7, 8 або 9 осіб; очікуються сидіння, які будуть складатися та посуватися одним рухом; бокові дверцята, що відчиняються безконтактним способом; складані столики, що дарують зручність, від якої неможливо відмовитися. Передні сидіння з масажем та підігрівом перетворять поїздку на подорож преміум-класу, а такі допоміжні системи, як система контролю сліпих зон Blind Spot Monitor, проєкційний екран Head-up Display та система безключового доступу та запуску авто Smart Entry&Start зроблять керування авто невимушеним та простим.

Proace Verso буде оснащено антиблокувальною системою гальм, системою допомоги при екстреному гальмуванні, електронними системами розподілу гальмівних зусиль і стабілізації, антибуксувальною системою, системою допомоги при рушанні на підйомі й інформування про низький тиск у шинах, а також круїз-контролем з обмежувачем швидкості.

Toyota Proace

Це потужний вантажний автомобіль для широкого спектра перевезень. Для українських замовників планується два варіанти довжини кузова (4 959 мм і 5 309 мм) та три місця у кабіні.

Proace матиме багатофункціональну кабіну Smart Cargo з захисною суцільнометалевою перегородкою зі спеціальним отвором для завантаження довгомірних предметів та можливістю трансформації передніх пасажирських сидінь для ще більшої місткості, а завдяки заднім двостулковим та боковим зсувним дверцятам доступ до кузова буде легким та простим. Автомобіль комплектуватиметься сталевими 16-дюймовими колісними дисками з центральними ковпаками, системою інформування про низький тиск у шинах, протитуманними фарами, круїз-контролем з обмежувачем швидкості,

Зручність у використанні й обслуговуванні, інноваційні технології, продумані можливості роблять автомобілі Toyota Proace чудовим рішенням для всіх, хто стоїть перед вибором багатофункціонального фургона.

Слідкуйте за новинами про Proace та Proace Verso на нашому сайті та до зустрічі у офіційного дилерського центру Тойота Центр Київ Автосаміт.Також Вас можуть зацікавити