UA
Замовити дзвінок
Toyota представила комерційні автомобілі на Міжнародній виставці «АгроКомплекс 2019»

Компанія Toyota взяла участь у Міжнародній виставці «АгроКомплекс 2019», що проходила в останні дні жовтня в київському МВЦ. Це проект, участь в якому беруть всі компанії, так чи інакше зацікавлені у пошуку ефективних рішень для аграрного бізнесу. А Toyota - та компанія, яка може запропонувати саме такі рішення.

На виставці бренд був представлений трьома комерційними автомобілями: Proace, Proace Verso, Hilux. Кожен з них – це практична, витривала та обладнана інноваційними технологіями модель, яка стане незамінним помічником успішного аграрія та бізнесмена.

Зокрема, потужна, але при цьому не менш комфортна модель Proace була представлена у двох варіантах: пасажирський мікроавтобус або вантажний фургон. Відтак, і фермер-початківець, і власник аграрної компанії зможуть оцінити переваги цього комерційного авто та випробувати його можливості.

Proace Verso – це пасажирське універсальне авто, до переваг якого можна віднести комфортабельний салон, простір якого можливо збільшити завдяки складним пересувним сидінням та столикам, а також сучасний дизельний двигун та новітні системи безпеки. Завдяки своїй багатофункціональності Toyota Proace Verso ідеально підходить для власників бізнесу.

Легендарний пікап Toyota Hilux уже давно довів свою універсальність та надійність — він підкорював ісландські вулкани та брав участь у перегонах в африканських пустелях, навіть побував на Північному полюсі. Міцна рама та кузов цього автомобіля робить його одним із найвитриваліших в лінійці моделей Toyota. Навіть якщо попереду – бездоріжжя, пікап легко з цим впорається, а підвищена здатність до буксування та ефектний дизайн робить його надійним та функціональним помічником на кожен день.

Міжнародна виставка «АгроКомплекс» проводиться двічі на рік, з метою привернути увагу до аграрного бізнесу в Україні, розкрити його потенціал та презентувати останні світові та вітчизняні інновації у цій сфері.

Для компанії Toyota такий масштабний проєкт – це можливість представити свої комерційні автомобілі і розповісти про себе усім тим, хто зацікавлений у покупці витривалих та функціональних моделей для свого бізнесу. Окрім того, компанія вивчає попит, аби ще краще відповідати запитам своєї аудиторії.

Також Вас можуть зацікавити