UA
RU
Замовити дзвінок
Тест-драйв Camry hybrid

Тільки 14 днів: з 11 по 28 вересня Toyota Camry Hybrid  доступна для тест-драйву за адресою Харківське шосе 179.

Відчуйте всі переваги Camry Hybrid.

Для запису на тест-драйв телефонуйте за телефоном: 

(044) 331-84-98 

або заповніть форму нижче, та наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Записатися на тест-драйв

Нова Toyota Camry Hybrid

Нова Camry Hybrid являє собою ідеальну комбінацію. Модель поєднує всі переваги елегантного седана та гібрида Toyota. Автомобіль гарантує чудову динаміку руху, що виводить гібрид на наступний рівень.

Цей автомобіль гарантує задоволення від водіння. Toyota вже понад 20 років залишається новатором у виробництві гібридних автомобілів, і завдяки технологіям нового покоління ми вивели Camry Hybrid на новий рівень.

У новій Camry Hybrid поєднуються неперевершений дизайн, комфорт та комплекс інтуїтивних технологій. Автомобіль також гарантує чудову динаміку руху.

Camry Hybrid побудовано на новій філософії Toyota New Global Architecture (TNGA), завдяки чому автомобіль став більш безпечним, вишуканим і зручним у керуванні. Інноваційні технології платформи TNGA дозволили знизити центр тяжіння і зміцнити корпус. Новітня двоважільна підвіска забезпечує поліпшену стійкість, комфорт під час руху та відчуття цілковитого контролю під час водіння. Завдяки цим нововведенням Camry Hybrid гарантує справжнє задоволення від керування.

Ціни та комплектації:  https://toyota.com.ua/camry-hybrid

Також Вас можуть зацікавити