Піклуємось про Вашу Toyota, як про свою
  • Заміна масла

  • Оригінальні щітки склоочисників Toyota

  • Оригінальні лампи Toyota OptiWhite

  • Оригінальні акумуляторні батареї

Заміна масла

Спеціальна пропозиція: заміна моторної оливи 5W30 Premium-180,58 грн/літр

Регулярна заміна мастильних матеріалів є необхідною умовою для забезпечення якісного функціонування вашого автомобіля. Дотримання інтервалів заміни і правильного типу мастильних матеріалів, передбачених виробником, дозволить оптимізувати робочі характеристики та забезпечити тривалу експлуатацію автомобіля.
Однак на ринку розповсюджені випадки торгівлі фальсифікатом, що зовні має вигляд, подібний до оригінальної брендованої продукції. Варто пам’ятати, що неякісні мастильні матеріали є однією з причин прискореного зношування компонентів автомобіля. Більше того, підроблена продукція може становити потенційну загрозу безпеці водіїв, пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Адже комфортні умови керування — це запорука спокою та впевненості водія.

Toyota піклується про ваш автомобіль, як про свій. Тому розробила лінійку оригінальних мастильних матеріалів Toyota Genuine Motor Oil, які відповідають найсуворішим вимогам виробника щодо якості та мають оптимальні експлуатаційні характеристики.
Нижче Ви можете ознайомитися з вартістю заміни моторного масла 5W-30 Premium Fuel Economy і оригінального масляного фільтра на автомобілі Toyota, включаючи вартість робіт по їх заміні:

Модель Вартість, грн з ПДВ
Auris 1247,9
Corolla 1247,9
Avensis 1247,9
Rav 4 1247,9
Camry 1240,5

Своєчасна заміна мастильних матеріалів у офіційному сервісному центрі Тойота Цетр Київ "Автосаміт"  забезпечує відповідне мащення механічних деталей, ефективне охолодження двигуна та має на меті запобігання корозії і досягнення найкращих термодинамічних характеристик двигуна автомобіля. У численних випадках це також дозволяє уникнути непередбачених витрат, пов’язаних з дорогим ремонтом.
Масляний фільтр утримує шкідливі домішки та таким чином забезпечує постачання чистого масла у двигун. Високоякісні матеріали, з яких вироблено оригінальний масляний фільтр Toyota, забезпечують його герметичність. Натомість у фальсифікованій продукції можуть використовуватися ненадійні матеріали, не здатні забезпечити герметичність фільтра, що призводить до витоку масла.
В оригінальному продукті є запобіжний клапан, який забезпечує постачання масла у двигун, навіть коли фільтр забруднений. У фальсифікованому фільтрі такий клапан може бути відсутній, а отже, при сильному забрудненні цей фільтр не здатний забезпечити постачання достатньої кількості масла до двигуна, що може призвести до його поломки та великих рахунків за ремонт.

Піклуємось про вашу Toyota, як про свою

Оригінальні мастильні матеріали та запасні частини Toyota — це впевненість в ідеальній роботі агрегатів, гарантія відповідності стандартам виробника, економія витрат на ремонтні роботи та запорука комфортного керування.
Toyota дбає про своїх клієнтів, пропонуючи оригінальне моторне масло 5W-30 Premium Fuel Economy та оригінальні масляні фільтри за вигідною ціною.
Піклуємось про вашу Toyota, як про свою.
Пам’ятайте: важливо обирати оригінальні запчастини та мастильні матеріали для обслуговування вашого автомобіля. Купуючи їх у дилерських центрах Toyota, ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція постачається безпосередньо від виробника і має супровідні документи. Не варто заощаджувати на якості деталей, котрі також слугують запорукою комфортного керування і задоволення від користування автомобілем. Дотримуйтесь рекомендацій виробника щодо експлуатації та регламенту технічного обслуговування систем і агрегатів.

* Вартість вказана з ПДВ станом на 01.01.19 на заміну моторного масла двигуна і фільтра, включаючи вартість робіт по їх заміні, але не включаючи  вартість зняття і установки захисту двигуна.

Вигідні пропозиції на оригінальні щітки склоочисників Toyota

 Чисте лобове скло автомобіля — це не забаганка водія, а запорука підвищеної безпеки руху. До того ж, милуватися приголомшливими краєвидами під час подорожі особливо приємно через кришталево чисте скло.


Найменування

Регулярна роздрібна ціна, грн. з ПДВ

Акційна роздрібна ціна, грн. з ПДВ

Знижка -20%

Щітка склоочисникагібридна (700 мм)

779,64

623,04

Щітка склоочисника гібридна (350 мм)

357,6

285,84

Щітка склоочисника гібридна (650 мм)

682,2

545,16

Щітка склоочисника гібридна (400 мм)

414,6

331,32

Щітка склоочисника гібридна (450 мм)

536,88

429

Щітка склоочисника гібридна (500 мм)

536,88

429

Щітка склоочисника гібридна (600 мм)

682,2

545,16

Щітка склоочисника гібридна (650 мм)

682,2

545,16

Щітка склоочисника гібридна (425 мм)

414,6

331,32

Щітка склоочисника гібридна (550 мм)

536,88

429

Комплект гібридних щіток склоочисника (650мм+400мм)

987

788,76

Оригінальні щітки склоочисників Toyota були розроблені з урахуванням особливостей моделей Toyota відповідно до стандартів якості виробника. В них використовуються лише якісні матеріали, наприклад, еластична гума для довготривалої експлуатації, що має високий рівень стійкості до впливу олій, хімічних речовин, бруду, льоду, низьких і високих температур.

Оригінальні щітки Toyota відмінно очищують скло вже з першого руху, якісно і безшумно усувають воду та бруд, не відволікаючи увагу водія, чим підвищують рівень безпеки і для всіх пасажирів.

Модельний ряд, що складається з каркасних, гібридних, безкаркасних щіток склоочисника, був розроблений для того, аби забезпечити найприємніші враження від керування автомобілем Toyota.

Оригінальні щітки склоочисників Toyota — це новітні технології, відмінна робота, тривала експлуатація та надійність. Зробіть подарунок своєму автомобілю та сприймайте світ яскравішим!

Оригінальні лампи Toyota OptiWhite

Ці лампи не просто покращать зовнішній вигляд вашого авто завдяки характерному ефекту білішого світла, а й суттєво сприятимуть видимості для водія в темну пору доби. Тож краще освітлення є фактором більш комфортного та безпечного керування автомобілем.

Оригінальні лампи OptiWhite характеризуються вражаюче довгим та інтенсивним світловим променем, котрий допомагає чіткіше бачити шлях попереду та інших учасників дорожнього руху і посилює ефект світловідбивних дорожніх знаків. Ще однією характерною рисою продукту є його надійність та тривалість роботи, що додає впевненості водієві при подорожах на далекі відстані.

Оригінальні лампи Toyota виготовляються відповідно до затверджених компанією стандартів якості та з використанням високоякісних матеріалів, таких як кварцове скло. Toyota OptiWhite мають високий рівень стійкості до перепадів температур і підвищеної вологості, а також є енергозберігальними.

Тип

Стандартна Роздрібна ціна, грн.

Акційна Роздрібна ціна, грн.

Знижка

H11

   1 719,48

   1169,28

   -32%

H4

   927,48

   630,72

   -32%

H7

   1 314,60

   894

   -32%

HB4

   1 624,32

   1104,6

   -32%

HIR2

   2 003,04

   1 362,12

   -32%

Крім того, оригінальні лампи Toyota спроектовані з урахуванням конструктивної відповідності кожній моделі Toyota, причому нитки розжарювання розташовані більш оптимально з точки зору освітлення. Саме тому робота оригінальних ламп Toyota є прогнозованою та ефективною.

Оригінальні акумуляторні батареї 

Сучасні автомобілі Toyota обладнані безліччю електронного обладнання, яке дає змогу легко та безпечно керувати автомобілем і отримувати від цього максимум задоволення.
Деякі системи автомобіля, зокрема навігаційна і мультимедійна, система допомоги під час паркування та інші, потребують надійного електроживлення. Саме тому необхідно використовувати потужні акумуляторні батареї.
Спеціально розроблені для автомобілів Toyota, вони ідеально підходять до відповідної моделі та не потребують додаткових кріплень.
Однією з основних переваг оригінальних акумуляторних батарей Toyota є трирічна гарантія* виробника без обмеження пробігу. Гарантія діє за умови встановлення оригінальної батареї Toyota та щорічної перевірки батареї й електрообладнання автомобіля.
Ідеальне поєднання показників температури холодного запуску та ємності акумуляторної батареї забезпечує надійну роботу за будь-яких погодних умов.
 

Модель

Вартість, грн

AURIS/COROLLA

від 2 574,48

AVENSIS

від 2 819,77

CAMRY

від 3 514,42

C-HR

від 3 464,60

GT86

від 3 489,67

HIACE

від 3 207,29

HIGHLANDER

від 4 082,63

HILUX

від 3 489,67

LAND CRUISER /
LAND CRUISER PRADO

від 4 082,63

PRIUS

від 2 819,77

RAV4

від 2 574,48

YARIS

від 2 549,06

Завітайте в Тойота Центр Кихв Автосаміт та скористайтесь вигідними пропозиціями.
Оригінальні акумуляторні батареї Toyota стануть надійним та якісним помічником у повсякденній експлуатації Вашого автомобіля.

 

Новини Toyota