UA
Замовити дзвінок
Осередки тепла

Toyota облаштовує осередки тепла по Україні

Дбати про клієнтів - філософія бренда Toyota. Саме тому, велика сім’я Toyota не стоїть осторонь і доводить, що навіть у темні часи можна бути джерелом світла та тепла, яке зігріє не одну українську родину!

З 25 січня дилерські центри Toyota в Україні - це вже не просто місце, де можна придбати й обслужити автомобіль, відтепер, для мешканців міст, у яких працюють ДЦ*, вони стануть осередками тепла та затишку.

Завдяки спільним зусиллям «Тойота-Україна» та Toyota Motor Europe - на території дилерських підприємств створені пункти обігріву, які забезпечені всім необхідним для комфортного перебування під час тривалого блекауту: кріслами, стільцями, столами, пледами, автономними джерелам енергії, тощо.

Саме тому в "Осередках тепла" ви завжди можете зігрітися, почитати свіжі новин, зайти в інтернет, а якщо ви давно без зв’язку, підзарядити гаджети чи попрацювати за ноутбуком.

Для родин з дітьми ми створили умови, за яких ви можете підігріти їжу, зробити гарячий чай, подивитися мультики, допомогти зробити домашнє завдання чи навіть підготувати малюнок на конкурс «Авто твоєї мрії»**.

Що вирізняє «Осередки тепла Toyota»?

  1.  Є постійне резервне живлення. Адже дилерські центри оснащені генераторами та портативними зарядними станціями. Тому, навіть якщо генератор потрібно буде відключити, живлення подаватиметься від станцій.
  2. Завжди тепло. Всі центри вже мають альтернативні способи опалення. Тож у разі тривалого блекауту застосовуватимуться портативні обігрівачі.
  3. А ще тут є стабільний зв’язок. Чимало дилерів уже мають супутникові системи, інші підключені до інтернету за допомогою оптоволокна. Це дає змогу бути онлайн, поки є електрика у провайдера.

Отже, якщо ви шукаєте місце, де є світло, тепло, вайфай, мобільний зв'язок, де можна випити чай та каву і де на вас радо чекають, запрошуємо вас до дилерського центру Тойота Центр Київ "Автосаміт" що на Харківському шосе, 179, м.Київ, Україна.

У тому випадку, якщо ви подоружуєте країною і склались умови таким чином, що вам необхідно скористатись "Осередком тепла", тоді дізнавайтеся адреси найближчих дилерських центрів Toyota за посиланням https://www.toyota.ua/contact/toyota-dealers 

За додатковою інформацією телефонуйте: (044) 537-54-54

Чекаємо в гості за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 179. 

* За винятком: Тойота Центр «Автоарт» (м. Харків), Тойота Центр «Авто-Плаза» (м. Херсон), Тойота Центр «Азов Мотор» (м. Маріуполь), Тойота Центр «ВіДі Пальміра» (м. Одеса), «Автосаміт на Столичному» (м. Київ).

Осередки тепла в Тойота Центр «КиТ-Т» (м. Миколаїв) і Тойота Центр «Талісман-Схід» (м. Краматорськ) відкриються трохи згодом.

**Конкурс проводиться у період з 19 грудня 2022 р. до 20 лютого 2023 р. Детальні умови та Офіційні правила конкурсу — на сайті www.dreamcar.toyota.ua 

Також Вас можуть зацікавити