UA
RU
Замовити дзвінок
Оригінальне моторне мастило Toyota

Головне призначення мастильних матеріалів - зменшувати знос деталей і скорочувати витрати енергії на тертя. Проте слід пам’ятати, що мастильні матеріали потрібно регулярно замінювати, щоб забезпечити тривалу експлуатацію автомобіля і поліпшити його характеристики.

Toyota дбає про своїх клієнтів, пропонуючи вигідно замінити оригінальне моторне мастило 5W-30 Premium Fuel Economy за

375 грн/л*

Переваги вибору оригінальних мастильних матеріалів Toyota:

1. Високоякісна оригінальна продукція дозволить запобігти корозії, ефективно охолодити двигун і оптимізувати термодинамічні характеристики автомобіля.

2. Масляний фільтр Toyota забезпечує очищення масла, що постачається до рухомих елементів двигуна. На відміну від підробленої продукції, однією з головних характеристик оригінального фільтра є герметичність. Неякісні матеріали, які використовують фальсифікатори, можуть призвести до витоку масла.

3. У продукції Toyota також є запобіжний клапан, завдяки якому масло потрапляє у двигун навіть при сильному забрудненні фільтра. У підробленому фільтрі такий клапан не завжди є в наявності, що може спричинити вихід з ладу двигуна.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ВІД ЗАВОДУ ВИРОБНИКА TOYOTA

1. Обирайте оригінальні запчастини та мастильні матеріали для обслуговування вашого автомобіля. Купуючи їх у офіційного дилерського центру, ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція постачається безпосередньо від виробника.

2. Не заощаджуйте на якості деталей, що слугують запорукою комфортного керування і задоволення від користування вашою Toyota.

3. Дотримуйтеся рекомендацій виробника щодо експлуатації та регламенту технічного обслуговування автомобіля.

Пам’ятайте, що оригінальна продукція забезпечить ефективну роботу автомобілів і допоможе зекономити витрати на ремонт. Ми піклуємось про вашу Toyota, як про свою!

Запрошуємо Вас відвідати офіційну сервісну станцію Toyota Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шосе, 179, щоб швидко та комфортно змінити мастило

Записатись на сервіс

 (044) 537-54-53

  або заповніть форму нижче та наш менеджер з вами зв'яжеться
Замовити

 

* Ціни на мастило діють з 01.07.2024 р. по 31.12.2024 р. в Тойота Центр Київ «Автосаміт» за адресою: Харківське шосе, 179, Київ, 02121, Україна, за умови замовлення робіт зі зміни моторного мастила (у складі вартості таких робіт). Не є офертою. Рекомендована ціна вказана з урахуванням ПДВ (20%), без врахування вартості робіт із заміни масла, а також спеціальних пропозицій, які можуть діяти на момент придбання продукції у дилерському центрі. Інформація може бути не остаточною та підлягає уточненню у операторів колл-центру за телефоном: +38 044 537 54 53 (вартість дзвінків відповідно до тарифів вашого оператора зв’язку).

Також Вас можуть зацікавити