UA
RU
Замовити дзвінок
Обирай оригінальне

Toyota вважає своїм обов’язком забезпечити вашу безпеку на дорозі. Саме тому Toyota рекомендує використовувати тільки оригінальні запасні частини. Оригінальні запасні частини Toyota повністю відповідають кожному автомобілю модельного ряду Toyota і мають високу якість, котру очікують отримати покупці Toyota. Купуючи їх у офіційних дилерських центрах Toyota, ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція постачається безпосередньо від виробника.

Ризик і небезпека

Ризик і небезпека
Підроблені запасні частини можуть впливати не тільки на безпеку, а й спричиняти зайві фінансові витрати.
 
Ризик
Ризик підробки
  • Підроблені запасні частини можуть бути виготовлені з менш якісних матеріалів і не проходять жорсткої процедури контролю якості.
  • Підроблені запасні частини є однією з причин прискореного зношування компонентів автомобіля та можуть становити потенційну загрозу безпеці водіїв, пасажирів та інших учасників дорожнього руху.
Фінансові ризики
Фінансовий ризик
  • У численних випадках підроблені запасні частини можуть призвести не тільки до неякісного функціонування вашого автомобіля, але й до непередбачених витрат, пов’язаних з дорогим ремонтом.
  • Використання підроблених запасних частин може призвести до втрати дії гарантії виробника.

Відповідність найвищим стандартам

Всі оригінальні запасні частини Toyota — результат інтенсивної дослідної діяльності та жорстких процедур контролю якості. Відповідність стандартам якості, надійності та продуктивності досягається за рахунок численних тестів і ретельної перевірки, котру проходить кожна деталь. До наших покупців потрапляє лише продукція, яка відповідає усім жорстким вимогам щодо якості, а це забезпечує безпеку та довгий термін служби автомобіля.Обслуговування в Тойота Центр Київ "Автосаміт", де використовуються тільки оригінальні запасні частини для ремонту або сервісу, забезпечить високий рівень експлуатаційних характеристик автомобіля.
 

 

Оригінальні чи підроблені запасні частини?

Оригінальні чи підроблені запасні частини?

Чому необхідно обирати оригінальні запасні частини?

Висоякоякісні запасні частини
Висоякоякісні запасні частини, які відповідають стандартам і покриваються офіційною гарантією Toyota.

Відповідність вашому автомобілю
Оригінальні запасні частини Toyota сконструйовані та виготовлені таким чином, щоб відповідати саме вашому автомобілю Toyota.

Збереження залишкової вартості автомобіля
Оригінальні запасні частини сприятимуть збереженню залишкової вартості вашого автомобіля

  Важливо обирати оригінальні запчастини й аксесуари для обслуговування вашого автомобіля. Купуючи їх у дилерських центрах Toyota, ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція постачається безпосередньо від виробника і має супровідні документи. Не варто заощаджувати на якості деталей, котрі також слугують запорукою комфортного керування і задоволення від користування автомобілем.
Також Вас можуть зацікавити