UA
Замовити дзвінок
Конкурс дитячого малюнка «Автомобiль твоєї мрії 2023»

Ми в Toyota віримо, що діти – це майбутнє, саме тому щороку проводимо конкурс дитячого малюнка. До участі запрошуємо юних художників до 15 років включно. Дитині необхідно намалювати або створити за допомогою комп’ютерної графіки роботу, відповідно до вимог конкурсу, й разом із батьками принести малюнок до дилерського центру Тойота Центр Київ "Автосаміт", що на Харківському шосе, 179, заповнити та подати заявку в період з 19 грудня 2022 року по 20 лютого 2023 року.

Етапи конкурсу

Правила участі


Конкурс проходить серед дітей віком до 15 років у таких вікових категоріях:

Діти віком до 7 років

Діти віком від 8 до 11 років

Діти віком від 12 до 15 років

ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ

 1. Подані на конкурс роботи (малюнки) мають бути оригінальними творами учасників.
 2. Заборонено подавати раніше оприлюднені малюнки, які брали участь у будь-якому іншому конкурсі, а також такі, що порушують права третіх осіб.
 3. Малюнки слід подавати на аркушах А3 (420 х 297 мм.) або А4 (297 х 210 мм.) Якщо робота виконана за допомогою комп’ютерних технологій, вона має відповідати наступним параметрам: не менше 1 МБ і не більше 5 МБ (з розширенням приблизно 300 dpi) у одному із наступних форматів – JPEG або PNG.
 4. Роботу має виконати сам учасник від руки або за допомогою комп’ютерної графіки (залежно від засобів виконання).
 5. Для створення малюнка від руки допускається використання будь-якого типу паперу й засобу для малювання – пастельні або кольорові олівці, чорнильні ручки, маркери, акварельні чи акрилові фарби, фломастери тощо.
 6. Малюнки учасників мають відповідати темі конкурсу.
 7. Малюнок повинен бути кольоровим (НЕ чорно-білим).
 8. Учасник може подавати будь-яку кількість малюнків за власним бажанням безпосередньо в місцях проведення конкурсу.

Якщо подається малюнок від руки, потрібно:

 • принести малюнок у дилерський центр, заповнити заявку заздалегідь або на місці разом із представником Toyota, або
 • завантажити заявку на сайті, заповнити та надіслати разом із роботою у найближчий дилерський центр Toyota на адресу, що вказана на сайті конкурсу.
 • заявка на сайті: dreamcar.toyota.ua/request-form

   
  

Якщо подається робота, створена за допомогою комп’ютерної графіки, потрібно:

 • принести digital-малюнок на USB-флеш-носії у дилерський центр, заповнити заявку заздалегідь або на місці разом з представником Toyota, або
 • надіслати роботу на електронну адресу дилерського центру, яка зазначена в правилах конкурсу, а заявку відправити поштою або Новою поштою на адресу дилерського центру, що вказана на сайті конкурсу
 • заявка на сайті dreamcar.toyota.ua/request-form

;  

Переможців Одинадцятого національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2023» буде обрано 01.03.2023 року

Імена призерів будуть оголошені на офіційних сторінках Toyota Ukraine, а також на сайті dreamcar.toyota.ua. Лауреати у кожній із категорій отримають цінні подарунки.

ПРИЗОВИЙ ФОНД

iPad mini 6 та Apple Pencil

За перше місце – iPad mini 6 разом з Apple Pencil (3 шт). iPad mini 6 з Apple Pencil  – це технологічний мультимедійний пристрій з сенсорним екраном та стилусом для взаємодії з планшетом. Зображення змодельовано. Характеристики призів визначає виконавець Національного конкурсу.

iPad mini 6

За друге місце – iPad mini 6 (3 шт). iPad mini 6 – це мультимедійний пристрій з сенсорним екраном, чутливий до натискання. Зображення змодельовано. Характеристики призів визначає виконавець Національного конкурсу.

Набір маркерів Copic Marker + набір паперу для маркерів 

За третє місце – Copic Marker + набір паперу для маркерів (3 шт). Набір маркерів — це професійні маркери для малювання у кейсі, а набір паперу — це спеціальний папір для малювання маркерами. Зображення змодельовані. Характеристики призів визначає виконавець Національного конкурсу.

Призери глядацьких симпатій: 
Призери в онлайн-голосуванні з глядацьких симпатій отримають сертифікат в онлайн-магазині товарів для творчості.

ВСЕСВІТНІЙ КОНКУРС

Роботи учасників, що, за результатами змагання, посіли перші три місця в кожній віковій категорії, братимуть участь у Всесвітньому конкурсі дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2023», що відбудеться у 2023 році. Організатор – компанія Toyota Motor Corporation.
З детальними умовами проведення конкурсу можна ознайомитися на сайті dreamcar.toyota.ua/terms

Також Вас можуть зацікавити