UA
RU
Замовити дзвінок
Георгій Зантарая : «У спорті не буває випадковостей»

Продовжується рекламна кампанія за участі Toyota Corolla «Витривалість робить тебе легендою», яка розповідає про відомих спортсменів України, що зуміли досягти успіху своєю працею та наполегливістю. Секретами перемог з нами уже поділився олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв та українська легкоатлетка та віце-чемпіонка світу зі стрибків у висоту Юлія Левченко. Сьогодні свої таємниці успіху розповість заслужений майстер спорту із дзюдо Георгій Зантарая, а також його тренер Віталій Дуброва.

Як запевняє Георгій Зантарая, він прийшов у дзюдо зовсім випадково, але вже сьогодні може стверджувати, що випадковостей у спорті насправді не буває. Кожна перемога – це наполеглива праця та самовідданість. Кожна поразка – це робота над помилками та нові висновки. «Іноді я кажу, що виграю випадково, але це всього лише жарт. У спорті не буває випадковостей. Якщо ти програв, значить, недооцінив ситуацію і свого супротивника. А якщо виграв, то виконав величезну роботу, щоб здобути перемогу», – каже Георгій.

Дзюдоїст у цьому спорті вже 15 років, і за цей час зумів поповнити свою колекцію найрізноманітнішими перемогами та медалями. І велика заслуга у цьому – його тренера Віталія Дуброви. Георгій Зантарая розповідає, що саме тренер зумів знайти правильні слова, коли у 2002 році спортсмен отримав поразку на чемпіонаті світу. «Віталій Дуброва підійшов до мене і сказав: «Якщо ти будеш рік добре тренуватися, то неодмінно виграєш». З цією настановою я проживаю все своє подальше життя», – розповідає Георгій. Після цього у 2003 році дзюдоїст отримав перемогу на чемпіонаті Європи.

Спортсмен – один із найвитриваліших, але своїм головним козирем називає вміння вчасно реагувати на ситуації та пристосовуватися. Він запевняє: щоб досягти високих результатів та виховати у собі потрібну витривалість та наполегливість, потрібні не лише правильні тренування, але й збалансоване харчування і хороша підготовка.

«Фізична і психологічна витривалість – невід'ємна якість кожного справжнього спортсмена. Без неї неможливо досягти високих результатів. Запорука успіху Георгія в дзюдо полягає в унікальному поєднанні його спортивних якостей, бійцівського духу та того справжнього задоволення, яке він отримує від боротьби», – ділиться думками головний тренер чоловічої збірної команди України із дзюдо Віталій Дуброва.

Сьогодні Георгій Загарая і Віталій Дуброва готуються до Олімпіади. Їх мета – медаль, а отже – чергова перемога над собою. І є всі підстави вірити, що сила характеру та постійна праця неодмінно приноситимуть цій команді перемогу за перемогою. 

За додатковою інформацією щодо Toyota Corolla, включно з цінами, звертайтеся за телефоном (044) 537-54-54 або чекаємо Вас за адресою Харківське шосе, 179.

Також Вас можуть зацікавити