UA
RU
Замовити дзвінок
Хочете, щоб ваш автомобіль Toyota PROACE CITY став більш функціональним, комфортним і виділявся серед аналогічних моделей на дорозі? Тоді вам варто задуматися над тим, щоб купити оригінальні аксесуари в автосалоні Тойота Центр Київ «Автосаміт».

Великий асортимент аксесуарів

Тойота Центр Київ «Автосаміт» - офіційний дилер провідного японського виробника автомобілів. У нашому каталозі представлений величезний асортимент додаткового оснащення для даного фургона. У нас ви можете замовити:
  • аксесуари для екстер'єру (молдинги, декоративні накладки, дефлектори і т.д.). Покликані зробити автомобіль більш привабливим, стильним і яскравим. Вони допоможуть зробити будь-який автомобіль індивідуальним;
  • вироби для салону автомобіля (килимки, сітки для кріплення різних вантажів, органайзери для особистих речей водія і пасажирів). Необхідні для підвищення загального комфорту в авто.
Ви можете замовити якісні аксесуари для авто моделі PROACE CITY в Києві в будь-який зручний час. Великий каталог допоможе відшукати саме те, що вам необхідно. При необхідності наші професійні фахівці зможуть допомогти зробити вірний вибір.