UA
RU
Замовити дзвінок
Тойота Центр Київ «Автосаміт» пропонує купити оригінальні аксесуари для автомобілів Toyota PROACE в місті Київ. Наш салон є офіційним дилером Тойота в Києві, тому надає гарантію на всю реалізовану продукцію.

Необхідність аксесуарів

Фахівці нашого автосалону допоможуть з вибором додаткових елементів і аксесуарів для вашого автомобіля. У нас можна замовити:
  • елементи інтер'єру. Допоможуть поліпшити комфорт автомобіля і зроблять його експлуатацію більш зручною. У цю категорію входять килимки, додаткові органайзери, сітки для кріплення вантажів, різні кріплення;
  • аксесуари для екстер'єру. Дозволяють зробити автомобіль зовні привабливішим. Сюди варто віднести молдинги, декоративні накладки, легкосплавні диски і т. д.;
  • засоби захисту кузовних деталей. Захистять кузов від зовнішніх механічних впливів (ударів каменів, гравію, дрібних елементів, присутніх на дорозі).

Оригінальні автоаксесуари

Наш автосалон пропонує придбати тільки якісне додаткове оснащення, яке ідеально підходить для моделі PROACE. Процес його установки не відрізняється складністю, так як всі оригінальні аксесуари створюються виключно для даної моделі.