UA
RU
Замовити дзвінок
29 років бездоганної роботи в Україні

Новорічні свята для Тойота Центр Київ «Автосаміт» починаються з 21 грудня. Саме в цей день ми святкуємо свій день народження. 

Двері Тойота Центр Київ «Автосаміт» відкриті для клієнтів з 1992 року і ось вже 29-ть років ми залишаємось вашим провідником у світі Toyota. 

В нашому дилерському центрі зібрана команда професіоналів, які люблять автомобілі Toyota і знають про них все до найдрібніших деталей.

Ми не зупинялись ні на мить всі ці 29-ть років, постійно вдосконалюючи навички та знання наших спеціалістів. Це підтверджено численними нагородами дилерського центру та індивідуальними нагородами наших співробітників.Професійна команда Тойота Центр Київ «Автосаміт» робить все, щоб придбання нового автомобіля Toyota стало для вас святковою подією. Персональний продавець-консультант допоможе з вибором кредитної програми і програми страхування, вибором додаткового обладнання і аксесуарів для вас і вашої новенької Toyota.

Також до послуг наших клієнтів програма Trade-In, за допомогою якої клієнти можуть обміняти свій старий автомобіль на новий.Тойота Центр Київ «Автосаміт» є найбільшою в Україні офіційною станцією технічного обслуговування автомобілів Toyota.

Станція оснащена найсучаснішим діагностичним обладнанням та інструментами, має власну кузовну ділянку, а також виконує обслуговування та ремонт автомобілів будь-якої складності.

У компанії працює понад 125 висококваліфікованих спеціалістів сервісу, які щороку проходять сертифікацію від компанії Toyota.

Ми обслуговуємо понад 20 000 автомобілів на рік і є потужним постачальником оригінальних запасних частин та аксесуарів Toyota

Тойота Центр Київ «Автосаміт» має статус "Бізнес Центр" і відкритий до співпраці із бізнесом. Наші спеціалісти допоможуть підібрати автомобілі та забезпечать якісне сервісне обслуговування для корпоративних клієнтів.Цього року даруємо частинку домашнього затишку і святкової атмосфери, до ваших послуг: дитячий куточок з розвагами, новорічна фотозона, гарячий чай/кава та привітний персонал. 

Ми завжди відкриті до співпраці і гостинно чекаємо наших клієнтів щодня за адресою: Київ, Харківське шосе, 179

Також Вас можуть зацікавити