UA
Замовити дзвінок
Вигода на заміну оригінального скла Toyota

Перебуваючи за кермом автомобіля Toyota, важливо бути впевненим, що лобове скло забезпечує відмінну видимість та захист від непередбачуваних обставин.

Пошкодивши лобове скло, водій може звернутись до офіційного дилера Toyota стосовно його відновлення або заміни.
Впевненість у тому, що Ваш автомобіль Toyota оснащено високоякісним лобовим склом має вирішальне значення для безпеки водія та пасажирів. Результати постійних випробувань з безпеки доводять, що оригінальні лобові стекла Toyota мають найвищу якість. 
Наше лобове скло проходить випробування не лише на довговічність та міцність, а й гарантування бездоганної видимості, шляхом перевірки можливих деформацій поверхні, які можуть привести до оптичних спотворень.

3 складові впевненості в оригінальних лобових стеклах Toyota

1. Підвищений рівень безпеки

Забезпечуючи захист від непередбачуваних обставин, оригінальні лобові стекла Toyota надають додатковий захист пасажирам під час руху.

2. Відмінна якість

Оригінальні лобові стекла Toyota створюють акустичний барєр, а також забезпечують тепловий комфорт, УФ-фільтрацію та високу оптичну якість для відмінної видимості.

3. Ідеальна сумісність

Наше лобове скло спеціально розроблене для автомобілів Toyota й оптимізоване для інтеграції із системою безпеки Toyota Safety Sense.

Працівники офіційного сервісу Toyota завжди готові швидко та якісно відновити або замінити лобове скло. Як фахівці, які знають автомобіль Toyota краще за інших, вони виконають усі роботи відповідно до прийнятих високих стандартів, що забезпечить Вам спокій в дорозі.

Дізнатись актуальні ціни, наявність, записатись на на ремонт або заміну скла, Ви можете у операторів колл-центру або заповнити форму нижче і ми з Вами звяжемось


Подробиці у консультантів сервісу

 (044) 537-54-53

або заповніть форму нижче та наш менеджер з вами зв'яжеться
Замовити

  

Вигідні умови з придбання оригінальних лобових стекол діють з 01.01.2024 р. по 30.06.2024 р. в Тойота Центр Київ «Автосаміт» за адресою: Харківське шосе, 179, Київ, 02121, Україна. Дізнатись актуальні ціни, наявність, записатись на ремонт або заміну скла, Ви можете у операторів колл-центру за телефоном: +38 044 537 54 53 (вартість дзвінків відповідно до тарифів вашого оператора зв’язку).

Також Вас можуть зацікавити