TOYOTA HYBRID DRIVE. Відкрийте можливості ГІБРИДІВ!

Запрошуємо українських автолюбителів випробувати гібридний кросовер Toyota RAV4!

В офіційному дилерському центрі Тойота Центр Київ "Автосаміт" для всіх бажаючих вже доступні тестові автомобілі, обладнані спеціальними приладами, які фіксують всі ключові параметри тест-драйву: тривалість і карту маршруту, середню швидкість і частку часу в дорозі, коли використовувався виключно електрорежим (EV ).

Ідея тест-драйву Hybrid Drive полягає в тому, щоб на практиці показати ефективність гібридних технологій Toyota, адже результати тестів будуть отримані завдяки участі звичайних водіїв, а не професійних випробувачів в лабораторних умовах.

У деяких країнах Європи подібні тест-драйви проводяться з 2014 року * і доводять, що гібриди Toyota можуть проїхати в електрорежімі (EV) більше 50% ** всього маршруту тест-драйву. Це призводить не тільки до зниження рівня викидів, а й до більш ефективних витрат палива. Гібридам Toyota не потрібна підзарядка від електромережі, так як високовольтна батарея гібридної системи заряджається автоматично під час руху автомобіля.

 

Приходьте і отримуйте новий захоплюючий досвід управління, а також відкрийте основні переваги, які можуть запропонувати гібридні технології. У фіналі тест-драйву водій отримає спеціальний сертифікат, в якому буде зафіксовано його персональний результат. А рейтинг всіх подібних тест-драйвів в Україні буде доступний на сайті www.toyota.ua.

Записатися на тест-драйв можна через форму на сайті http://toyota.com.ua/test-drive, по телефону 0445375454, 0675500929 або під час візиту в дилерський центр на Харківському шосе, 179! 

Бензин або електрику? Ми пропонуємо свою відповідь на це актуальне питання - гібриди Toyota!

Загальні середні показники ** гібридних тест-драйвів в деяких європейських країнах: Німеччина - 57% на електроенергії, Італія - 56%, Франція - 54%.

* Вперше гібридний тест-драйв із залученням Driveco був організований Toyota Auto Finland http://www.driveco.fi/www/referenssit

** Дані за станом на 01.02.2018 на сайтах:

https://www.toyota.de/hybrid/deutschlands-tour-der-wahrheit.json

https://www.toyota.it/tecnologia-hybrid/testdrivedellaverita.json

https://www.toyota.fr/hybrid-innovation/essais-alternatifs.json

Більш детальна інформація про тест-драйви Toyota Hybrid Drive доступна в офіційних дилерських центрах Toyota і на сайті www.toyota.ua. Пробні поїздки (тест-драйви) є частиною процесу продажів і не мають акційного характеру.

Інші новини toyota