Власників автомобілів Toyota на нашому підприємстві обслуговують фахівці з високим професійним рівнем, які пройшли навчання і атестацію.

 

Сервісна станція Тойота Центр Київ «Автосаміт» є найбільшою станцією з обслуговування автомобілів Toyota на території України. Загальний обсяг виробничих площ становить:

 • Цех технічного обслуговування і ремонту - 1268 кв. м

 • Цех кузовного ремонту і фарбування автомобілів - 892 кв.м.

 • Оснащеність станції дозволяє виробляти весь комплекс послуг з технічного  обслуговування автомобілів - починаючи від миття і чищення салону, закінчуючи особливо складними ремонтами.

 

Обслуговування автомобілів здійснюється згідно попереднього запису в зручний для клієнтів час:

 • з 8:00 до 21:00 по буднях.

 • з 9:00 до 21:00 в суботу

 • з 9:00 до 20:00 в неділю.

Залишити автомобіль для обслуговування Ви можете в будь-який час доби, скориставшись програмою «Рання пташка».

 

Для зручності відвідувачів в сервісному центрі обладнано кафе і кімната відпочинку клієнтів з можливістю перегляду телевізійних і відеопрограм. Фахівці сервісної станції Тойота Центр Київ «Автосаміт» мають досвід роботи більше 10 років. Їх кваліфікація підтверджена дипломами про досягнення автомобільного майстерності різних профілів.

 

При необхідності або за бажанням клієнтів сервісний консультант може проводити власника автомобіля в ремонтну зону, дати технічну консультацію по експлуатації. З метою забезпечення швидкого і якісного технічного обслуговування та проведення ремонту автомобілів Toyota в цехах встановлено сервісне обладнання провідних світових фірм, таких як: MARUMA, ORLANDINI, HOFMANN, стенд розвал-сходження BEISSBART, стенд расттяжкі кузовів GLOBALJIG, фарбувальна камера METRON. В процесі робіт використовується фарба фірми GLASURIT.

 

Фарби GLASURIT на водній основі мають високу якість і є екологічно чистими. Велика кількість спеціальних інструментів Toyota дозволяє виробляти весь комплекс послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобілів Toyota. Мийка автомобілів здійснюється з використанням сучасного високотехнологічного обладнання фірми KARCHER.

 

Досвідчені механіки станції якісно проведуть технічне обслуговування Вашого автомобіля. Цех ТО і ремонту включає в себе 20 постів, на яких змонтовані 19 підйомників:

 • 7 чотиристійкових вантажопідйомністю 3,5 тонни;

 • 10 двостоякових вантажопідйомністю 3,5 тонни;

 • 1 шестістоечний вантажопідйомністю 5,0 тонн;

 • 1 підйомник вантажопідйомністю 3,0 тонни.

 

Для здійснення технічного обслуговування і ремонту систем вприскування бензинових двигунів сервісна станція має стендом, який призначений для перевірки і очищення електронно-керованих форсунок кавітаційним методом. Очищення кавітаційним методом якісно чистить форсунки і не робить на них негативного впливу. Перевірці підлягають такі параметри інжекторів:

 1. герметичність;

 2. тиск відкриття механічних форсунок;

 3. продуктивність;

 4. якість розпилення.

 

На сервісній станції є все необхідне обладнання для діагностики, заправки та ремонту систем кондиціонування повітря, яке робить можливим своєчасне виявлення витоку холодоагенту і швидкий ремонт системи. Для шиномонтажу і балансування коліс використовується сучасне обладнання японської фірми BANZAI.

 

У Тойота Центр Київ «Автосаміт» досвідченими фахівцями здійснюється високоякісна установка додаткового обладнання та аксесуарів, аудіо систем і всіх видів охоронних і протиугінних комплексів з попередньою консультацією кваліфікованих експертів.

Інші новини toyota