Регулярна заміна масла є необхідною умовою для забезпечення якісного функціонування вашого автомобіля.
Дотримання інтервалів заміни і правильного типу масла, передбачених виробником, дозволить оптимізувати робочі характеристики і забезпечити тривалу експлуатацію автомобіля.

Однак на ринку поширені випадки торгівлі фальсифікатом, які зовні має вигляд, подібний оригінальної брендованої продукції. Варто пам'ятати, що неякісні матеріали є однією з причин прискореного зносу компонентів автомобіля. Більш того, підроблена продукція може становити потенційну загрозу безпеці водіїв, пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Адже комфортні умови управління - це запорука спокою і впевненості водія.

Toyota піклується про вашому автомобілі, як про своє. Тому розробила лінійку оригінальних мастильних матеріалів Toyota Genuine Motor Oil, які відповідають найсуворішим вимогам виробника за якістю і мають оптимальні експлуатаційні характеристики.

Нижче Ви можете ознайомитися з вартістю заміни моторного масла 5W-30 Premium Fuel Economy і оригінального масленого фільтра на автомобілі Toyota, включаючи вартість робіт по їх заміні:

     Модель      

      Рік виробництва    

     Вартість, грн з ПДВ   

Auris

2006-2014

от 1060

Corolla

2001-2014

от 1060

Avensis

2003-2014

от 1060

Camry

2006-2014

от 1200

Rav4

2005-2014

от 1200

* Вартість пакету вказана з ПДВ за станом на 14.06.2018. У вартість пакету входить масло моторне Premium 5W30, фільтр масляний, прокладка зливного отвору і роботи по заміні масла. Дана пропозиція діє для фізичних осіб на постгарантійне автомобілі. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном 044 537 54 53

Своєчасна заміна мастильних матеріалів в офіційному сервісному центрі Тойота Центр Київ "Автосаміт" забезпечує відповідне мастила механічних деталей, ефективне охолодження двигуна і має на меті запобігати корозії і досягати кращих термодинамічних характеристик двигуна автомобіля. У численних випадках це також дозволяє уникнути непередбачених витрат, пов'язаних з дорогим ремонтом.

Масляний фільтр утримує шкідливі домішки і таким чином забезпечує постачання чистої олії в двигун. Високоякісні матеріали, з яких вироблено оригінальний масляний фільтр Toyota, забезпечують його герметичність. У той час, як в фальсифікованої продукції можуть використовуватися ненадійні матеріали, які не здатні забезпечити герметичність фільтра, що призводить до витоку масла.

В оригінальному продукті є запобіжний клапан, який забезпечує поставку масла в двигун, навіть коли фільтр забруднений. У фальсифікований фільтрі такої клапан може бути відсутнім, а отже, при сильному забрудненні цей фільтр не здатний забезпечити поставку достатньої кількості масла до двигуна, що може привести до його поломки і великих рахунків за ремонт.

Оригінальні мастильні матеріали і запасні частини Toyota - це впевненість в ідеальній роботі агрегатів, гарантія відповідності стандартам виробника, економія витрат на ремонтні роботи і запорука комфортного управління.

Toyota піклується про своїх клієнтів, пропонуючи оригінальне моторне масло 5W-30 Premium Fuel Economy і оригінальні масляні фільтри за вигідною ціною.

Дбаємо про вашу Toyota, як про свою.

Пам'ятайте: важливо вибирати оригінальні запчастини та мастильні матеріали для обслуговування вашого автомобіля. Купуючи їх в Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шосе, 179, ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція поставляється безпосередньо від виробника і має супровідні документи. Не варто економити на якості деталей, які також служать запорукою комфортного управління та задоволення від користування автомобілем. Дотримуйтесь рекомендацій виробника по експлуатації та регламент технічного обслуговування систем і агрегатів.

 

 

Новини Toyota