UA
RU
Замовити дзвінок
Оригінальні акумуляторні батареї Toyota

Сучасні автомобілі Toyota здобувають все більше і більше корисних, як для водія, так і для пасажирів електронних систем. Технологічні розробки в автомобілебудуванні дають змогу ще більш легко, впевнено та безпечно керувати транспортним засобом. Окрім того, отримувати від цього максимум задоволення!

Такі системи як:

 • супутникові навігації;
 • Bluetooth;
 • системи налаштування комфорту сидінь та кондиціонування повітря;
 • системи допомоги під час паркування;
 • мультимедійні системи та інші, потребують надійного електроживлення.

Саме тому, для забезпечення оптимальної продуктивності під час керування автомобілем – необхідно використовувати оригінальні акумуляторні батареї, розроблені спеціально для вашого автомобіля Toyota.

Запрошуємо вас відвідати сервісну станцію Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шосе, 179, щоб перевірити стан АКБ та за необхідності замінити його на новий. Окрім того, у нас діють вигідні умови на придбання оригінальних акумуляторних батарей до 30%*

Перелік переваг, щодо використання оригінальних акумуляторних великий, до основних відносяться те, що:

 • кожна з моделей акумулятора ідеально підходить до відповідної моделі Toyota, саме тому не потребує додаткових кріплень та проблем з встановленням;
 • діє гарантія 3 роки, без обмеження пробігу**;
 • не потребують додаткового обслуговування;
 • акумуляторні батареї надійні за будь-якої погоди та у будь-яку пору року.

Кожна подорож, довга чи коротка, залежить від надійності джерела енергії, оригінальні акумуляторні батареї розроблені для того, щоб забезпечити потужністю та впевненістю на роки.

Дізнатись актуальні ціни та наявність оргінальних акумулуляторних батарей Ви можете у консультантів сервісу або заповнити форму нижче і ми звяжемось з Вами.


Подробиці у консультантів сервісу

 (044) 537-54-53

або заповніть форму нижче та наш менеджер з вами зв'яжеться
Замовити

  

Практичні поради по догляду за акумулятором

Пуск двигуна в зимовий час залежить тільки від акумуляторної батареї?

Ні, не тільки.  Крім технічних характеристик і ступеня зарядженості батареї, пуск двигуна залежить від наступних факторів:

 • Від стану електропроводки та електрообладнання автомобіля; 
 • Від стану свічок запалення;
 • Від стану паливної системи і якості палива;
 • Від якості масла;
 • Від досвіду водія.

Що впливає на роботу акумулятора?

На роботу АКБ впливає:

 • Інтенсивність експлуатації (чим вище інтенсивність, тим менше термін служби);
 • Регулярність контролю батареї (перевірка щільності і рівня електроліту);
 • Справність електрообладнання;
 • Температурні умови навколишнього середовища (екстремально низькі і високі температури знижують термін служби батареї).

Якщо в мороз перед запуском двигуна включити на короткий час фари автомобіля, чи допоможе це полегшити запуск?

Ні, ця процедура абсолютно марна, так як ефект розігріву електроліту мізерний і не збільшує потужність розряду. Навпаки, батарея може втратити дорогоцінну ємність і буде вже не в змозі запустити двигун.

Чи можна «прикурювати» інший автомобіль?

Можна, дотримуючись певних вимог. Двигун автомобіля, від якого здійснюють «прикурювання», обов’язково повинен бути вимкнений.

Якщо при запуску двигуна в зимовий час акумулятор розрядився в «нуль», які дії потрібно зробити?

Якщо це сталося, то необхідно зарядити акумулятор від стаціонарного зарядного присторю, але не пізніше ніж через 2-3 дні після розряду батареї. Глибокий розряд шкідливий для будь-якої батареї.

Як впливає глибокий розряд акумулятора на технічний стан?

Категорично негативно. Повний розряд вкрай небезпечний і небажаний для сучасних необслуговуваних акумуляторів. За даними виробників, навіть разовий повний розряд може призвести до поломки батареї. При розряді в батареї можуть початися незворотні наслідки - осипання активної маси, руйнування електродів і т.д. Повернути такий акумулятор до життя може бути дуже складно або навіть неможливо.

Яким струмом і скільки часу треба заряджати глибоко розряджений автомобільний акумулятор?

При режимі заряду, який рекомендується усіма виробниками автомобільних акумуляторів, струм заряду повинен складати 1/10 від повної ємності батареї, при цьому струмі повністю розряджений акумулятор буде заряджатися близько 12 годин. Наприклад, при ємності акумулятора 60А / ч струм заряду необхідно встановити на рівні не більше 6 Ампер. Краще, звичайно, використовувати менші струми і здійснювати зарядку на кілька годин довше. Наприклад, акумулятор ємністю 60А / ч заряджати струмом 3 Ампер протягом доби. Це допоможе більш повно зарядити батарею.

Як дізнатися, що акумулятор зарядився повністю?

Якщо при проведенні підзарядки автомобільного акумулятора напруга на його клемах при однаковому струмі заряду не збільшується вже більше години, значить, можна говорити про те, що акумулятор зарядився повністю.

Якщо автомобіль експлуатується тільки влітку, як акумулятор обслуговувати і зберігати взимку?

У зимовий період рекомендуємо знімати батарею з автомобіля. Акумулятор потрібно повністю зарядити. Бажано кожні 3 місяці перевіряти щільність електроліту і при необхідності проводити підзарядку, такі заходи значно знизять швидкість корозії пластин.

Чому замерзає електроліт?

При розряді АКБ знижується щільність електроліту, тобто зменшується питома кількість сірчаної кислоти, що міститься в розчині електроліту, і утворюється вода. Чим глибше розряд батареї, тим вище негативна температура, при якій може замерзнути електроліт. Наприклад, при щільності 1,11 г / см3 електроліт замерзне вже при -7 0С, а при щільності 1,27 г / см3 - тільки при -58 0С.

Якщо замерз електроліт, чи можна відновити працездатність акумулятора?

Все залежить від ступеня замерзання. Якщо батарея замерзла не на весь обсяг, і не деформувався корпус, то її можна відновити. Лід повинен повністю розтанути при кімнатній температурі, і тільки потім слід зарядити АКБ.

 * Гарантія розповсюджується на оригінальні акумуляторні батареї Toyota зі структурою каталожного номера 28800-YZZxx, придбані та встановлені в офіційному дилерському центрі Тойота Центр Київ «Автосаміт», за умови щорічної перевірки батареї й електрообладнання автомобіля, а також за умови дотримання вимог експлуатаційної документації.

** Акційні умови з придбання оригінальних акумуляторних батарей діють з 01.01.2024 р. по 30.06.2024 р. в Тойота Центр Київ «Автосаміт» за адресою: Харківське шосе, 179, Київ, 02121, Україна. Записатись на діагностику АКБ, дізнатись актуальні ціни на нові АКБ, наявність та інші деталі, Ви можете у операторів колл-центру за телефоном: +38 044 537 54 53 (вартість дзвінків відповідно до тарифів вашого оператора зв’язку).

*** Інформацію про практичні поради по догляду за акумулятором взято з сайту: www.toyota.ua

Також Вас можуть зацікавити