Скачайте наші буклети

Умови покупки

За бажанням Ви можете замовити у нас установку додаткових аксесуарів для зміни стилю, різноманітних охоронних систем для захисту від угону і крадіжки, аудіо-відеосистем для насолоди улюбленою музикою і перегляду фільмів, паркувальних радарів, тонування стекол і багато іншого.

Ми спробуємо висвітлити всю гаму і дати Вам повне уявлення про оригінальні аксесуари Тойота, а також аксесуари і додаткове обладнання інших відомих світових брендів.

Співробітники відділу аксесуарів Тойота Центр Київ «Автосаміт» готові дати професійні консультації з будь-яких питань щоб зробити Вашу Toyota неповторною. Професійна установка, з наданням заводської гарантії, виключає сумніви в якості пропонованої продукції.

Безкоштовна допомога під час подорожі

Купуючи офіційний автомобіль Toyota, Ви автоматично отримує професійну підтримку та допомогу в дорозі не тільки у технічних питаннях, але й у нестандартних ситуаціях. Послуга Toyota Assistance діє протягом трьох років з дня першої реєстрації автомобіля без обмеження пробігу.

Звертаємо вашу увагу на те, що програма "Toyota Assistancе" унікальна у своєму класі і що в межах цієї програми надається безпрецедентно повний спектр послуг із підтримки автомобіля в дорозі.

Програма допомоги в дорозі "Toyota Assistance" впроваджена в офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна» 2005 року та передбачає цілодобову інформаційну підтримку та професійну допомогу в дорозі. "Toyota Assistance" унікальна тому, що включає в себе чимало безкоштовних для клієнтів послуг та діє в 35 країнах Європи.

Ми будемо раді проконсультувати вас

Вкажіть ваше Ім’я та номер телефону