UA
Замовити дзвінок
28 років бездоганного сервісу та тисячі задоволених клієнтів в Тойота Центр Київ «Автосаміт»

28 років бездоганного сервісу та тисячі задоволених клієнтів в Тойота Центр Київ «Автосаміт»

21 грудня дилерський центр Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шосе 179 святкує 28 років. За 28 років Тойота Центр Київ «Автосаміт» з невеликої компанії виріс в одного з лідерів українського автобізнесу, який включає в себе продаж автомобілів, запасних частин та сервісне обслуговування Toyota.Визнання кращим дилерським центром Toyota в Україні, нагородження премією «Toyota Ichiban European Customer Satisfaction Award»,яка визначає кращі дилерські центри в Європі та підтвердження сертифікатом TSM «L1» з сервісного обслуговування - гідне підтвердження успіху і динамічного розвитку компанії.
За 28 років роботи реалізовано 11 000 автомобілів Toyota. Але найголовніше досягнення - довіра та повага більш ніж 170 000 українських власників Toyota, які цінують сервіс дилерського центру, як надійного та стабільного.


Велику увагу компанія зосереджує на політиці клієнтоорієнтованості. Комфортні умови для клієнтів, високий професіоналізм персоналу, просторий та сучасний шоу-рум, спеціальне обладнання сервісної зони і складу - це запорука лідерських позицій Тойота Центр Київ «Автосаміт».
Колектив компанії це найцінніший ресурс, тільки завдяки злагодженій роботі усього колективу, енергії та ентузіазму кожного співробітника вдалося зайняти та підтримувати протягом 28 років лідерські позиції.


Ми дуже вдячні нашим колегам, партнерам і клієнтам за сприяння в підкоренні вершин, яких ми досягли. Наші спільні зусилля привели нас до закономірної ділової перемоги!


Давайте переглянемо те, як все починалося та історію становлення компанії!

Також Вас можуть зацікавити