Главная Автомобили Trade-in Сервис Запчасти и аксессуары Акции Новости О компании Контакты

Новый Toyota Yaris

Новий Yaris – тихий і зручний, розумний і надійний, дарує свіжість і заряджає енергією, має ідеальний двигун, здатний задовольнити всі ваші вимоги. Плавніший і тихіший рух гібрида Yaris, дає можливість спокійно та комфортно насолоджуватися міськими краєвидами. Yaris оснащено вдосконаленим 1,5-літровим VVT- іЕ бензиновим двигуном, який забезпечує потужне прискорення та вражаючу ефективність споживання пального, що має дуже важливе значення.

Дизайн салону нового Yaris надає вишуканості та комфортності керуванню у кожній подорожі. Нова внутрішня оббивка, декоративні панелі та прохолодно-синє підсвічування приладів освіжають інтер'єр і роблять його ще більш сучасним. Елегантне обтягнуте шкірою 3-спицеве кермо з обробкою чорного кольору (в автомобілях середнього та вищих класів), нові вентиляційні отвори пропелерного типу, обтічний мультимедійний екран та елементи системи керування забезпечують ергономічність усьому, до чого б ви не торкнулися.

Сучасні водії вимагають повного контролю над своїм автомобілем. З новим Yaris немає жодних сумнівів щодо лідерства. Новий бінокулярно стилізований нактоуз вміщає 4,2-дюймовий кольоровий мультиінформаційний TFT-дисплей для чіткішого огляду інформації та даних щодо керування автомобілем. На кермі, прямо у вас під рукою, розміщена зручна система керування автомобільною мультисистемою, а мультимедійна система Toyota Touch® 2 забезпечить цілковитий контроль над музикою, телефонними дзвінкам та іншими сервісами у ваших поїздках.

Выбор комплектации
1.
2.
3.
4.
Специальные предложения
Скачать
Я хочу первым узнать о специальных предложениях на Toyota: